Екран об’єднує

Ми продовжуємо дивитись яскраві короткометражки офлайн та онлайн!

9 жовтня о 18:30 на площі Вічевій (Вернісаж) у Львові просто неба ми переглянемо короткі фільми та послухаємо дискусію “Як об’єднання країн впливає на розвиток міст” за участю Богдана Шумиловича, Олі Криворучко, Оксани Дащаківської та Софії Дяк.

Подію присвячено 30-річчю падіння Берлінської стіни та об’єднанню Німеччини. Про реалії життя людина між тоталітарним режимом та буднями, про нову Європу і її вплив на кожного чи кожну з нас та чи справді незворотній шлях європейська демократія пройшла після 1989?Вхід вільний!Кінопоказ відбувається у партнерстві з Integrated Urban Development in Ukraine

Програма фільмів

Екран об’єднує

МІНЛИВИЙ КОРДОН 18′ Йоанна Водт Німеччина 2020

Допомагаючи західно- та східнонімецьким військам відтворити кордон, що розділяє дві системи двоє чоловіків руйнують кордони між собою.

Екран об’єднує

СВОБОДА І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ 15′ Бйорн Мельгус Німеччина 2015
На тлі незбагненною мегаполісу, в історії, яка побудована на асоціативних якостях уявної логіки, головний герой балансує на межі неоліберальної елітарності, суміші релігійних мареннь і галюцинацій про апокаліпсис.

Екран об’єднує

ТУРИСТКА 22’ Мирослава Клочко Чехія 2017

Ніч. Нескінченний весняний дощ. Волею випадку Анна опиняється у відділку поліції. Перед нею чеський поліціянт, для якого ця справа невдалої імміграції вже не перша. Це —фільм про зустріч двох іноземців. Чи легко осуджувати іншу людину, нічого про неї не знаючи? Запитання до двох сторін. Цей фільм є спробою обговорити межі, що розділяють незнайомців.

Екран об’єднує

ВЕДМІДЬ 8’ Паскаль Фльоркс НІМЕЧЧИНА 2014

Минуле мого дідуся завжди було про теперішнє. Воно проходило через якісь важливі моменти, про які він, утім, ніколи не говорив. І лише тепер, переглядаючи його життя та його особистість, яка була мені знайомою, я починаю відчувати вагу його спадщини.

Екран об’єднує

ЛІНІЯ КОРДОНУ 15′ Дмітрій Конопльов Ізраїль 2015

Старий торговець наркотиками звично обмінює товар на ізраїльському кордоні. Та одного разу людиною за парканом виявляється розчарований палестинський футболіст, який не поспішає віддавати йому пакунок.

Загальна тривалість – 78 хвилин.

Вхід вільний!

з любов’ю, Wiz-Art