ДУЖЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО 2013

28 травня о 19:00 та 21:00 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться показ короткометражних фільмів з країни закону і порядку – ДУЖЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО.

Країна прагматиків і педантів відкриється для глядачів по-новому: спротив сучасного та минулого, експериментаторів і традиціоналістів, онлайну та оффлайну, плебеїв і їх васалів. Геймери, пенсіонери, перехожі на берлінських вулицях, сім’ї, голодні фотомоделі, бетмени на контрольно-пропускних пунктах – про це розкажуть найновіші німецькі короткометражки. Дивитись тізер.

ПРОГРАМА ПОКАЗУ

ЛІКВІДАЦІЯ 17’ Маттіас Зудер 2012

Макс подорожує з вагітною подругою Ліною і раптово отримує дзвінок від свого діда, який хоче зустрітися з ним перед смертю. Дід  пропонує Максу спадок, який може зруйнувати будь-яку націю чи навіть “родину”.

ДВОМІСНА КІМНАТА 10′ Фабіан Гіслер 2012

Двоє чоловіків похилого віку ділять лікарняну палату, в якій вікно – єдиний зв’язок із зовнішнім світом і таким чином, воно стає дуже важливим об’єктом. Притча про жадібність людей та силу уяви і ілюзії.

БРАТИ І СЕСТРИ 8’ Джоя Томе 2011

Наростання сімейної драми за обіднім столом. Батьку є що сказати і вже ніколи не буде так, як до того. Напружена розмова перемежовується зі спогадами про красиві зернисті кадри 8 міліметрової плівки, що показують зв’язок між трьома братами і сестрами та їхнє споглядання на життя, яким воно було, є і буде.

НОВА БЛИЗЬКІСТЬ 5’ Соня Вукович, Крістіан Шталь 2011

Йдеться про нову близькість. Ми знайдемо одне одного.

ОЙ, ВІВЦІ! 8’ Готфрід Ментор 2012

Трагікомедія, що нагадує нам, що ми всі з одного стада.

У НАС ЩЕ Є ЖИТТЯ 22′ Ян-Герріт Зайлер 2012

Марко і Ліза закохані. В Інтернеті вони боряться пліч-о-пліч проти жахливих монстрів, однак Ліза відмовляється від зустрічі з Марко у реальному житті. Коли в один прекрасний день, вона не з’являється в мережі, Марко вирушає на її пошуки. Він знаходить новий світ сповнений страху.

ЇСТИ 7′ Моріц Крамер 2012

Фотосесія.  Модель Хелен знервована, повернувшись у свою роздягальню, робить дивне відкриття: все, що її оточує їстівне – крісло, телевізор, стіни.

БЕТМЕН НА КПП 10’ Балулу Рафаель 2012

Ізраїльський та палестинський автомобілі застрягли в заторі перед барикадами біля в’їзду в Єрусалим. Два шестирічні хлопчики, Ювал і Махмуд вважають, що набагато цікавіше провести час граючись разом. Але коли батько Махмуда намагається перелаштуватися на іншу смугу, батько Ювала врізається в нього і все ускладнюється.

Тривалість – 87 хв.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Вхід – 20 UAH.

Бронювання:  info@wiz-art.com.ua , 0635615722

Коментарі закриті.