Дуже німецьке кіно!

21 вересня у Палаці мистецтв о 19:00 та 21:00 відбудеться кінопоказ німецьких короткометражок під кодовою назвою “Дуже німецьке кіно!”

ЧУЖИНЕЦЬ ВДОМА 23’ – Лена Ліберта 2010
Азад молодий і закоханий. Здавалось би, світ відкритий перед ним. Але в умовах законів толерантності, йому і його сім’ї заборонено покидати місто. Коли кохана Азада хоче переїхати в Берлін, він мусить вирішити, чи варто пожертвувати рідними заради власної свободи.

ВІКІ ФІКІ 18’ – Наталі Шпінель 2010
Вікі постала перед вибором – розповідати чи ні правду однокласникам про свою маму і її пікантну роботу.. Емоційно напружений і по-справжньому веселий комедійний фільм про стосунки двох найкращих подруг – матері і доньки.

РАДЖУ 24’ – Макс Целе 2010

Німецьке подружжя всиновлює індійського сироту в Калькутті. Коли дитина раптом зникає, стає зрозуміло, що все це частина невідомого раніше плану..0

Фільм-переможець студентського Оскару 2011 року.

ВЕЛИКИЙ ВИНАХІД ҐРЕҐОРА 11’ – Йоганнес Кіфер 2001
Ґреґор живе в селі разом зі своєю бабусею Гертою, яка вже не може сама ходити і пересувається в інвалідному візку. Подруги рекомендують Герті переїхати в будинок престарілих – там комфортніше. Але Ґреґор, талановитий винахідник, який обожнює свою бабусю, придумує спосіб, як уникнути переїзду..

БЙОРН І БЮРОКРАТИЧНІ ПЕРЕШКОДИ 15’ – Андреас Нісснер 2002
Бйорн і його подруга Аня зібрались в дорогу, через три години починається довгоочікувана відпустка. Але раптом Бйорн виявляє, що в його закордонного паспорта закінчився термін дії. Бйорн мчить продовжувати його. І потрапляє в історію, яка повністю змінює його життя. Чи побачить він ще коли-небудь Аню? Режисер Андреас Нісснер зіграв у фільмі всі головні ролі!

Тривалість сеансу 91 хв

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

вхід – 20 грн.

довідки за телефоном 0635615722

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.