Disco Punk Party

КОНЦЕРТ NOTIMEFOR (ІТАЛІЯ) У ЛЬВОВІ НА ВЕЧІРЦІ ВІД WIZ-ART

24 вересня з 19:00 і до півночі в Хмільному домі Роберта Домса відбудеться вечірка DISCO PUNK PARTY, на якій виступить міланський гурт NoTimeFor. Італійці приїдуть до Львова вперше в рамках європейського турне у підтримку альбому “Dressed Up To Get Down”!

notimeforNotimefor існують з 2006 року і починали з того, що грали кавери на пісні улюблених музикантів (від NOFX до Мадонни), але швидко перейшли до створення власних композицій, а також зйомок відеокліпів, які отримали надзвичайний успіх як в Інтернеті, так і на численних концертах в Італії та по всій Європі.

 

 

 

На вечірці також виступить електро індірок гурт MAGIC DOLLS з Хмельницького! Саме зараз вони активно концертують по всій Україні, у Львові буде їх перший виступ!

 

 

magic dollsНа DISCO PUNK PARTY буде також показана спеціальна підбірка найкращих сучасних dancepunk-відеокліпів:
The Gossip, Klaxons, Yeah Yeah Yeahs, The Ting Tings, LCD Soundsystem, CSS, New Young Pony Club, Peaches, Le Tigre, Chew Lips, Kids of 88, Kap Bambino, La Roux, The Teenagers та багато всього іншого улюбленого і драйвового!

Докладніше про вечірку: http://wiz-art.com.ua

Дивіться відеоролик вечірки:http://vimeo.com/14992243

Офіційні сторінки гуртів:

Notimefor –http://www.myspace.com/notimefor

Magic Dolls – http://www.myspace.com/magicdolls

Квитки – 40 грн., можна придбати в офісі WIZ-ART (каб. 240) в Палаці мистецтв (вхід в день концерту 50 грн.)
тел. 0635615722

Довідка:

Discopunk – це музичний напрямок, відомий також як dancepunk, який з’явився наприкінці 1970-их, і був близький до пост-панку і No Wave. Диско-панку притаманний ритмічний танцювальний темп, групи активно використовують синтетичне звучання в поєднанні з гітарним.

Коментарі закриті.