COMEDY SHORTS 2016

У ці сірі осінньо-зимові дні ніщо так не покращить ваш настрій, як спеціальна підбірка комедійних коротких фільмів від Wiz-Art. Мікс із попередніх програм.

Квитки онлайн або в аникафе CoMMuna цілодобово.

СТОКГОЛЬМCЬКИЙ СИНДРОМ 13 ‘Давід Мабіл Канада 2008

Це не так просто повернути дівчину, яка кинула тебе … Першого разу, коли Анна залишила мене, я зумів її повернути. Це не тривало довго, вона знову покинула мене! Я навів довідки … навіть зробив деякі дослідження … І зрештою, у мене є ідея …

НА ПЛИТЦІ 3’ Анна Персон Шонтландія 2013

Комічне спостереження за п’яною жінкою і її бажанням скурити останню сигаретку.

НОА 17’ Волтер Вудман Патрік Седербеґ Канада 2013

В історії, що розгортається на моніторі комп’ютера, стосунки персонажа “Ноа” зі світом раптом погіршуються. Захопливе дослідження поведінки і кохання в цифрову еру.

САД ГЕРРІ 4’ Джобі Нам Великобританія 2014

Геррі прокидається на своїй кухні. Чому він туди потрапив і чому лежить на підлозі – таємниця.

БОЯЗНЬ ЛІТАТИ 9’ Конор Фіннеґан Ірландія 2012

Пташка намагається уникнути польоту в теплі краї.

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА 20’ Шовн Крістенсен США 2012

Річі, самотній депресивний чувак, чекає смерті при спробі перерізати собі вени, але раптом дзвонить телефон. Це його відчужена сестра, яка відчайдушно шукає свою дев’ятирічну племінницю вже кілька годин.

МИ НАЗВЕМО ЙОГО БОББІ 13′ Пако Каверо Іспанія 2011

Антоніо та його син Антоніо-молодший вертаються з риболовлі в день народження сина.  Вони сваряться через весільні плани Антоніо-молодшого, однак все змінюється після дивного випадку…

ДОВГА ГІЛКА 14 ‘ Дейн Кларк і Ліндсі Стюарт Канада 2012

Холодної зимової ночі пошуки Лінн хлопця на одну ніч ускладнюються,  коли хлопець, до я кого вона йде, живе дві години їзди громадським транспортом від міста.

 

Коментарі закриті.