Британія 2013

16 травня о 19:00 та 21:00 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться показ Британія – короткометражки з туманного Альбіону – дивитись тізер.

Дев’ять короткометражок проведуть глядачів шляхом (само)споглядання крізь відчайдушну боротьбу з системою, крізь прагнення відновити старі і розпочати нові стосунки, крізь романтичні перипетії, відкриють справжні обличчя, що криються за маскою супергероїв, та змусять потонути у морі сміху від чудернацьких ситуацій.

Іронічні, інтелектуальні, дотепні стрічки – переможці багатьох британських та міжнародних конкурсів.

ПОЛІТ ПОМПАДУР 8’ Керен Кандхарі 2012

Він все дуже добре підготував: його взуття відполіроване та волосся гарно зачесане назад. І все ж, все ще не зовсім так, як хотілося б. Він заходить в Рокабілі клуб в заповільненій зйомці,  і всі окидають його пронизливим поглядом.

ЯКИЙ БАТЬКО, ТАКИЙ Й СИН 12’ Мартін Рат 2009

Анджей отримує посилку з магнітофонними записами, зробленими його батьком, людиною, яку він ніколи не знав. Прослуховуючи батькові роздуми, Анджей знаходить нове розуміння життя і самого себе.

ЕККІ МУКК 11’ Нік Ейбрехемс 2012

Чоловік і равлик намагаються знайти свій шлях додому, мандруючи через магічну британську сільську місцевість. Цей короткометражний фільм, зроблений як частина фільму-експерименту «Таємниця Валтарі» Sigur Ros, які дали повну свободу акторам і режисерам у їхніх бажаннях та ідеях.

СПЕЦІАЛЬНА ДОСТАВКА 5’  Лестер  Джордж Грем 2012

Коротка комедія про  листоношу, який курить на роботі.

ТРИМАЙСЯ МЕНЕ  17′ Самуель  Абрахамс 2011

Історія відносин, від першого пориву, коли встановлено статус стосунків хлопець-дівчина, через романтичну пригоду до спільного життя разом і все, що за цим тягнеться … Захоплююча історія, що відстежує кам’янисту дорогу роману між двома закоханими у сучасному Лондоні.

ДЕНЬ ВИВОЗУ СМІТТЯ 1’ Джо Банфі 2010

Додаткові 10 хвилин в ліжку вранці ніколи не призвели б до катастрофи, за винятком дня вивозу сміття – коли вас будить дзвінок, якого ви не очікуєте!

ОФІСНА СИРОТА 5′ Девід Ліллі 2011

Робота допізна та скорочення є частиною нормального економічного клімату в сучасному суспільстві. Двоє керівників працюють на повну і стає ясно, як далеко все зайшло. Смішна та сатирична історія про те, на що можуть піти підприємці для того, щоб заощадити гроші.

ХОДИТИ ЧИ ЛІТАТИ 10′ Джаспар Воррі 2012

Після смерті батька, молодий хлопчик приховує своє горе за маскою супергероя.

СТАТИ ЩАСЛИВИМ 12′ Норма Берк 2012

Один день з життя найбільшого у світі невдахи.

Тривалість показу – 84 хв.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Вхід – 20 UAH.

Бронювання: info@wiz-art.com.ua , 0635615722

Коментарі закриті.