Boys Don’t Cry 2019

23 жовтня о 19:00 та 21:00 ми переглянемо спеціальну програму коротких фільмів Boys Don’t Cry!
Ми дізнаємось про них, хлопців, трохи більше, адже фільми розкривають сокровенні таємниці, дозволять нам стати свідками дорослішання, викликів та перешкод, що постають на цьому шляху.
Цибуля для хлопців у цих обставинах, здається, єдиний легітимний спосіб.
І це навіть не сльози!
Всі фільми транслюються мовою оригіналу із англійськими та українськими субтитрами
Квитки можна придбати онлайн

Програма фільмів

Boys Don’t Cry 2019

БІЛЛІ 6 хв. Франціско Гонсалез Сендіно 2019

Білло не стоїть на місці. З постійною цікавістю він маневрує в океані життя. Важко відпості звідки поштовх, але схоже, що він заряджається позитивом всередині себе. Енергія, що інфікує спраглим ставленням до життя.

Boys Don’t Cry 2019

ЧИ ЛЕГКО БУТИ МОЛОДИМ? 6 хв. Антоніо Лукіч Україна 2011

Студентська робота про проблеми людей з високим зрозтом.

Boys Don’t Cry 2019

ЖОВТНЕВИЙ ХЛОПЧИК 29 хв. Сьорен Грін Данія 2018

Це історія про дорослішання і нові, незнайомі почуття. 14-річний Томас щойно переїхав у Коппенгаген зі своєю мамою. Томасу подобається малювати, так він втікає від проблем зовнішнього світу. У школі він знайомиться із Медсом та Еммою. Медсу подобається його малюнки, а Емма, що цікавиться Томасом як хлопцем, запрошує його до себе додому.

Boys Don’t Cry 2019

ІНТЕРТКОНТИНЕНТАЛЬ 20 хв. Луїз Ганс-Мові Швейцарія 2018

Сарйо їде у фунікулері, дивлячись на містечко високо в горах. Він там працює – складає попрану білизну у готелі преміум класу. Посеред постійного гаму пральних машин його звільняють. Але перед тим, як піти, Сарйо перевтілюється в новий образ, – з відчуття помсти чи безнадії, – отримуючи досвід до розкішних коридорів готелю, призначених для гостей.

Boys Don’t Cry 2019

БРАТЕРСТВО 25 хв. Меріам Жубер Канада, Туніс 2018

Могамед – пастух, що живе у гірському районі Тунісу з дружиною і двома синами. Могамеда виводить із рівноваги той факт, що його найстарший син Малік повертається додому після довгої поїздки з новою загадковою дружиною. Протягом трьох днів напруга між батьком і сином наростає аж поки не сягає своєї пікової точки.