Boys Don’t Cry

31 березня о 19:00 та 21:00 у Львові відбудеться кінопоказ фільмів, які розкажуть про силу і чутливість, стійкість і ніжність, страх і мужність тої половини людства, яка ніколи не плаче.

Глядачі побачать емоційні і зворушливі фільми, які витончено і з усмішкою передають всі відтінки чоловічого світу гормонів, футбольного фанатизму і відданої дружби.

ВІСІМ 13’ – Стівен Долдрі (Великобританія, 1998)

День з життя 8-річного хлопчика, футбольного вболівальника, який повинен віднайти гармонію в новому дивному місті і за відсутності батька.

ХТО ТИ, МОЯ ЛЮБОВ?7’ – Кунал Сен (Канада, 2008)

Карамель, заварний крем, пінг-понг і горщик – все це відіграє важливу роль в цій чарівній анімації про маленького хлопчика, що намагається зрозуміти звідки він з’явився, адже він готується до найголовнішого виступу у своєму житті.

ШУКАЮЧИ СПРАВЖНЄ КОХАННЯ НАОСЛІП 5’ – Джарретт Лі Коневей (США, 2009)

Хендсом і Бель могли б закохатись одне в одного, якби на заваді не стала доля.

КУРВА 4’ – Дом Бріджес (Великобританія 2009)

У цьому смішному варіанті старої міської легенди юнак купує банку з тунцем і отримує набагато більше від того, що він очікував.

МОЛОЧНИЦЯ5’ – Ґебріел Біссет-Сміт, Ґрем Тернер(Великобританія, 2009)

Коли Джордж зустрічає Рубі він думає, що він знайшов “саме ту”, але коли все йде не так, як він планував він починає божеволіти від неї. Розповідь ведеться з допомогою зроблених фотографій, в ній ми стаємо свідками народження і смерті стосунків.

ПОДИХ 10’ – Марґін Роґаар (Нідерланди, 2007)

Сонячний день, 12-річний Ерік іде на пляж зі своєю подругою Софі та її батьком. Софі подобається Ерік, тоді як він, здається, набагато більше цікавиться її батьком…

ЗАТЯГНУТА ВАГІТНІСТЬ 9’ – Пйотр Левандовскі(Німеччина, 2004)

Хлопцеві вже 27 років, але він ніяк не хоче вилізти з утроби матері. Сатиричний фільм про небажання дорослішати і можливі варіанти лікування хвороби.

ПЕРЕДАЮЧИ СЕРЦЯ 14’ – Йоган Брісінґер (Швеція, 2006)

Історія болісної зустрічі Даніела з сім’єю, чий покійний син врятував йому життя.

ХВИЛИНА СТАТЕВОЇ ЗРІЛОСТІ 2’ – Александр Ґельнер(Німеччина, 2011)

Короткометражний фільм про весело проведений час разом з прищами, мутацією, дезорієнтацією і непідконтрольними силами.

ЧОЛОВІК-В-ЧОЛОВІК 2’ – Александр Ґельнер (Німеччина, 2011)

Двоє братів віддавна знають старого чоловіка. Він, звичайно, має ще одного чоловіка всередині, а той ще одного. Вони живуть у дружньому симбіозі. Потім всі один за одним помирають. Діти помічають це першими.

Цей короткометражний фільм присвячений темі віку і смерті, що максимально незаангажовано і природно змальовані з дитячої точки зору.

НАДУВНИЙ АРТ 15’ – Аманда Бойл (Великобританія, 2008)
Фільм про дружбу між 12-річним Тобі, який намагається віднайти сенс життя, і надувним Артуром.

РОКІ VI 8’ – Акі Каурісмякі (Фінляндія, 1986)

Звичайно, це не можна сплутати з Сільвестром Сталоне, це відчайдушна сатира на фільм “Рокі-4”, в якому Рокі б’ється з дужим російським бійцем Ігорем і програє. Режисер описує свій фільм як “помсту містеру Сталлоне, якого я вважаю придурком”.

Коментарі закриті.