BEST OF

4 вересня о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться благодійний показ короткометражних фільмів з 7 Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art 2014, що проходив 24-27 липня. Всі гроші з продажу запрошень будуть використані у благочинних цілях: 50% для постраждалих у АТО, а інших 50% на ремонт у Народному Домі Збоїща.

ПАРТНЕРCТВО 20′ Адріан Сітару Великобританія 2014

Молодий агент з нерухомості живе в квартирі зі своєю дівчиною, колишньою стриптизеркою. Вони проводять більшу частину часу, приймаючи сонячні ванни або займаючись сексом. Але хтось спостерігає за ними з будинку навпроти.

УРОЖАЙ 10′ Хая і Нір Хертог & Надлер Нідерланди 2013

Ненормальне явище відбувається в оливковому гаю, одне з дерев раптом швидко струшує свої гілки, тим самим викликаючи повстання. При підвищенні природного протесту, загін поліції проривається через пейзаж і прагне придушити повстання. Цей фільм натхненний стародавньою працею оливкового врожаю, що охоплює як і культивацію, так і агресію.

BANG! BANG! 12′ Жюльєн Бісаро Франція 2014

Bang! Bang! Це сезон полювання. А також 25-й день народження Еди. Як подарунок  батько пропонує їй квартиру під арештом. Насолоджуйся …Еда біжить. Вона водить швидко. Занадто швидко. Рожева собака потрапляє під  колеса, спричинюючи нещасний випадок. Налякана дивною твариною, вона тікає з місця події. Вона біжить в ліс, де тим часом її батько полює. Еді доведеться знайти в собі сили, щоб, нарешті, протистояти батькові.

ВБИТИ ТІТКУ 30’ Матеуш Гловацкі Польща 2013

Юреку 23 роки і він живе зі своєю тіткою, яка робить усе можливе, щоб забезпечити його усім необхідним. Втомлений від стабільності і безпеки свого життя під постійною опікою, він вирішує змінити свою долю. Для того, щоб припинити безперервну балаканину тітоньки, він бере в руки молоток. Цей фільм заснований на незакінченому романі «Вбити тітку» Анджея Бурса і розповідає про необхідність визволення. Стрічка просякнута ненав’язливою абсурдністю чорного гумору.

ЛАДНАТИ 9’ Еван Стюарт Великобританія 2013

Ще один день відкривається у житті невідомої жінки: вона готує і прибирає своєму мовчазному чоловікові і дорослим дітям. Пізно ввечері до неї приходить незвичайний гість.

ХЛОПЧИК З КАМЕРОЮ ЗАМІСТЬ ОБЛИЧЧЯ 15′ Спенсер Браун Великобританія 2013

Хлопчик з камерою замість обличчя – це сатирична казка про хлопчика, який народився з камерою замість голови. Ми слідуємо за ним від народження до зрілого віку і випробовуємо його непристосованість жити нормальним життям, кожен момент свого існування записується ним. Магічна, з почуттям гумору, романтична і, зрештою, незвичайна історія, розказана за п’ятнадцять хвилин про те, як ми живемо сьогодні.

ПОПАВСЯ 13′ Лоренца Індовіно Італія 2013

Вперше в історії Маттео зрадив своїй дружині Марі, яка поїхала у відпустку, і провів дику ніч, займаючись сексом з Анжелою, з якою він нещодавно випадково познайомився. Він прокидається з головним болем і хорошими спогадами ночі. Але повідомлення від дружини твердить, що вона повертається додому через певні обставини, а в нього наступає приступ паніки.

загальна тривалість: 109 хвилин

Бронювання запрошень info@wiz-art.ua або 063 561 57 22

Коментарі закриті.