best of Wiz-Art’15

Повертаємося з канікул!

03 вересня о 19:00 та 21:00 у Палаці мистецтв представляємо програму найкращих фільмів з 8 Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art (ЛМФКФ), що проходив 21-24 травня цього року. У плей-листі зібрані одні з найяскравіших стрічок, які не залишили глядачів байдужими. Чекаємо вас!  Запрошення можна придбати на сайті TicketClub та за умови наявності перед входом.

ПРОГРАМА ПОКАЗУ

 

ТОЙ ДЕНЬ МІСЯЦЯ 30′ Жірасая Вонґсутін Таїланд 2014

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – міжнародний конкурс

Ґой та Лі – найкращі подруги. Їхні місячні щоразу починаються однаково. Одного разу Ґой виявляє, що вперше її менструація почалася не того самого дня, що й у подруги.

ПОРІЗ 7’ Казік Радванскі Канада 2014

Поріз зображає фазу у житті чоловіка одинака, який працює будівельником; його переслідують колишні стосунки і закінчуються подіями, що змінюють його життя. Історія розказана через деталі руки і об’єкти, цей фільм інтимним способом зображає непевність і втрату.

ДАВАЙ НЕ СЬОГОДНІ 18′ Христина Сиволап Україна 2014

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – національний конкурс

Дідусь Льоша та бабуся Христя вирішили померти в один день. Та в старого постійно знаходяться причини, аби відкласти цю подію. Стає зрозуміло: в голові діда зріє якийсь план. Старому доведеться піти на відчайдушні вчинки, аби втілити задумане в життя та переконати бабцю відкласти день спільної смерті.

ХАЩІ САТАНИ – 1  29’ Віллі Ганс Німеччина 2014

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ

Курка зарізана, пісня проспівана, озеро перетнуте, а дівчина-автостоперка ніколи не здогадувалася, у якому місці вперше зверне на узбіччя. Одне певне: завдання зрозуміти інших людей – не з легких.

СВІТ ЗАВТРА 17′ Дон Герцфельд США 2015

Спостереження за дівчинкою у галюциногенному турі в її далеке майбутнє.

Тривалість показу: 101 хв

Коментарі закриті.