best of Wiz-Art’15

Повертаємося з канікул!

03 вересня о 19:00 та 21:00 у Палаці мистецтв представляємо програму найкращих фільмів з 8 Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art (ЛМФКФ), що проходив 21-24 травня цього року. У плей-листі зібрані одні з найяскравіших стрічок, які не залишили глядачів байдужими. Чекаємо вас!  Запрошення можна придбати на сайті TicketClub та за умови наявності перед входом.

ПРОГРАМА ПОКАЗУ

best of Wiz-Art’15

ТОЙ ДЕНЬ МІСЯЦЯ 30′ Жірасая Вонґсутін Таїланд 2014

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – міжнародний конкурс

Ґой та Лі – найкращі подруги. Їхні місячні щоразу починаються однаково. Одного разу Ґой виявляє, що вперше її менструація почалася не того самого дня, що й у подруги.

best of Wiz-Art’15

ПОРІЗ 7’ Казік Радванскі Канада 2014

Поріз зображає фазу у житті чоловіка одинака, який працює будівельником; його переслідують колишні стосунки і закінчуються подіями, що змінюють його життя. Історія розказана через деталі руки і об’єкти, цей фільм інтимним способом зображає непевність і втрату.

best of Wiz-Art’15

ДАВАЙ НЕ СЬОГОДНІ 18′ Христина Сиволап Україна 2014

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – національний конкурс

Дідусь Льоша та бабуся Христя вирішили померти в один день. Та в старого постійно знаходяться причини, аби відкласти цю подію. Стає зрозуміло: в голові діда зріє якийсь план. Старому доведеться піти на відчайдушні вчинки, аби втілити задумане в життя та переконати бабцю відкласти день спільної смерті.

best of Wiz-Art’15

ХАЩІ САТАНИ – 1  29’ Віллі Ганс Німеччина 2014

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ

Курка зарізана, пісня проспівана, озеро перетнуте, а дівчина-автостоперка ніколи не здогадувалася, у якому місці вперше зверне на узбіччя. Одне певне: завдання зрозуміти інших людей – не з легких.

best of Wiz-Art’15

СВІТ ЗАВТРА 17′ Дон Герцфельд США 2015

Спостереження за дівчинкою у галюциногенному турі в її далеке майбутнє.

Тривалість показу: 101 хв