Balkan shorts

 

БАЛАВІЦА 17’ Ігор Міркович Хорватія 2013

На даху хмарочоса двоє дітей на краю світу з видом на море. Він – Том Соєр, вона – Аліса у країні чудес, що йдуть по краю прірви. Вона провела літо у бабусі і вперше закохалася.

БОТЕВ – ІДІОТ 9’ Деян Барарєв Болгарія 2012

Васко написав есе, в якому ображає і паплюжить Христо Ботева, який вважається болгарським національним героєм. Коли директор школи сама допитує його перед усім класом, Васко пояснює, що він хотів сказати щось зовсім інше.

БАЛКОНИ 20′ Лендіта Зегірай Косово 2013

10-річний хлопчик Єтон сидить на краю балкона на 4-му поверсі. Сусіди і перехожі, нажахані цією ситуацією, викликали на допомогу  поліцію і пожежників. Але ситуація швидко стає некерованою.

45 ГРАДУСІВ 14′ Георгіс Грегоракіс Греція 2012

Афіни, серпень 2012. 45 градусів. Холодильник порожній. Ситуація дуже напружена. Батько змінюється під тягарем економічної кризи. Темніє і все й досі кипить. Столиця на межі вибуху.

ГІСТЬ 9′ Георгій Дечев Болгарія 2013

Короткий фільм про чоловіка, що може ходити через стіни. За основу взято оповідання Юрія Владімірова (приблизно 1921 року).

ХЛОПЦІ, ВИ ДЕ? 12′ Єлена Ґавріловіч Сербія 2012

Навіть якщо вона не знає як правильно, вона вже прийняла рішення.

БОЛЕС 12′ Шпела Чадеж Словенія-Німеччина 2013

Філіп письменник і він живе у бідному районі. Одного разу до нього в двері стукає його сусідка, пристаріла проститутка, яку він намагається уникати, з проханням написати листа її коханому. За фільму основу взято оповідання Максима Горького “Її коханець”.

Коментарі закриті.