ASIA 2019

12 червня о 19:00 та 21:00 у Кінопалаці на Театральній, 22 ми переглянемо короткометражки з країн Азії.
Азія – ніби окрема планета. Країни, що її формують, мають давню історію, водночас це місце, де технологічний та урбаністичний прогрес випереджає час.
 
Квитки можна придбати онлайн.
 
Показ фільмів відбувається мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.
 
 
 
Wiz-Art – тільки яскраве кіно!
Чекаємо!

ASIA 2019

ДЖІ 30′ Кунжіла Масціламані Індія 2017
Джі живе зі своїм дідусем Аппачаном. У кожного з них своя реальність. Аппачан втрачає пам’ять і занурюється у світи, про які онуці нічого не відомо. Джі намагається примиритися зі світом навколо, зокрема зі своїм коханцем і роботою, але все видається їй ворожим.

ASIA 2019

ПРО ВОДУ Й МІСЯЦЬ 16′ Джіан Луо Китай 2018

Під час аборту стається несподіване: дівчина народжує живу медузу.

ASIA 2019

ДВІ СЕСТРИ 16′ Кеола Рацела США 2015

На двох дівчат чекає небезпечна мандрівка під покровом ночі.

ASIA 2019

ТІНІ БАНҐКОКУ 5′ Жіяє Ю 

У роботі над цим проектом я не хотів ще одне типове відео з подорожі. Не хотів, щоб у ньому були найвідоміші місця у місті, як-от храми, Муау-Тай, хмарочоси… Я хотів зобразити Бангкок кінематографічно, створити гіпнотичний і занурливий образ міста за допомогою облич, вуличок, звуків і музики.

ASIA 2019

РОЗБИТА ДОРОГА НОВОГО КРАЮ 15′ Кавіч Неанґ Камбоджа і Майлайзія 2018

Пномпень уночі. Троє молодих хіп-хоперів їдуть на одному мотоциклі й зупиняються на брудній безлюдній дорозі. Нік залишає друзів, щоб знайти iPhone, який, як він чув, загубили неподалік. Пісет і Тей говорять про свої надії й сумніви, а Пісет показує свої найкращі рухи в стилі Майкла Джексона. Також вони зустрічають Ліхену, молоду вуличну продавчиню з барвистим візочком.