Aзія 2018

10 травня о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецв на вул. Коперника, 17 – Азія 2018. Короткометражні фільми.

Поєднуючи традиції і модерність, азіати дарують нам надсучасний та оригінальий погляд на глобалізований світ, в якому ми живемо. Вони не забувають про свій дім та використовують особливий спосіб оповіді.

Разом з вами ми переглянемо підбірку найцікавіших, як то кажуть, вручну відібраних кураторами програм Wiz-Art, фільми режисерів та режисерок з Азії.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Лише один вечір у Львові. Займайте улюблені місця тут. 

КАМПУНҐ ТАПІР 17′ Сі Ві Ав Малайзія 2017

В неділю пообіді заробітчанка Анне і її чоловік залишають п’ятирічну дочку в місті Кампунґ Тапір, Малайзія. Обираючи країну, в якій вони зможуть осісти, Анне наштовхується на збитого малайського тапіра, що блукає у пошуках кращого життя.

СМЕРТЬ ЗВУКОРЕЖИСЕРА 15′ Сарайос Прапапан Таїланд 2017

Двоє звукорежисерів працюють над фільмом. Вони усвідомлюють, що так як тайванський уряд не слухає громадян, так само й глядачам все одно на звук, над яким вони працюють.

МОЛИТОВНИЙ КЛУБ ПО СЕРЕДАХ 18 Інсеон Кім Південна Корея 2016 

Гера заробляє на життя тим, що продає косметику у молитовних групах. Со-єон, незнайомка, допомагає Гері, а та пропонує їй роботу на молитовній групі, яку вона відвідує по середах.

ПІДПИС 12′ Кай Чікаура Японія 2017

Наївний молодик з Китаю пригадує свій ключ до “останньої надії” посеред натовпу у Шібуї, Токіо. Щось, що може змінити його долю, очікує на нього.

ГАРЯЧКА 9′ Селін Гелд Японія 2017

Четверо молодих людей несвідомо доходять до моменту у своїх життях, коли гарячка їх переборює, виводячи на поверхню базові інстинкти.

ФОРЕН 9′ Сушма Хадепаун Індія 2017 

Спекотного полудня Тану та бабуся шукають світ за межами свого будинку.

МАЙЯ 15′ Вімсен Лама Непал 2015

Майя, Бікрам та Кача раптово опиняються викраденими у серці Катманду. Вразливі, наївні та самотні, вони змушені жити на вулицях з надією на здійснення мрій та щастя.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.