Архітектори на ровЕрах

В рамках цьогорічної Майстерні Міста 12 та 13 червня 2015 мистецька формація Wiz-Art покаже підбірку короткометражок на урбаністичну та велосипедну тематику. Початок показів з 20:00 на площі св. Теодора.

Програма фільмів

ПАСАЖИРОПОТІК 30′ Анна Драніцина Росія 2014

В среднем человек за всю жизнь проводит в метро почти год. И почти всегда мы куда-то спешим и не замечаем, что творится там, в подземелье. А ведь жизнь на глубине 60-70 метров требует особого наблюдения: вахтерши в будках, торговцы мягкими игрушками в переходах, нищие, музыканты, продавцы никому ненужных товаров в вагонах, — все это складывается в отдельный странный мир, социум, который существует параллельно «земному».

ЗМІЩЕННЯ 10′ Мануель Альварез Діестро Великобританія Гонконґ 2013

Hong-Kong is one of the densest cities in the world. As there is no much space available, new towns are adjacent to the cemeteries. These days in Hong-Kong the world of the living coexists with the one of the dead. Meanwhile, Hong Kong inhabitants move from place to place. They are waiting for a final displacement.

ПРОЕКТ ЦЕНТРИФУҐА 7′ Тіл Новак Німеччина 2013

“Гравітація – це помилка. Ми наполегливо працюємо, аби виправити її”. Доктор Нік Ласловіч, засновник Інституту дослідження центрифуги.

ЯК ЗРОБИТИ МІСТО ПРИВАБЛИВИМ 14′ США 2014

Ми вже вміємо робити добре багато речей у сучасному світі. Дивно, але мистецтво створювати привабливі міста втрачено. Ось кілька ключових принципів, як знову віднайти це вміння.

ЗВУКИ МІСТА 2′ Ерік Флорес Ґарнело 2015 

Ще одна точка зору на звуки мого міста.

МІСТЕЧКО 3′ Катажина Ґондек Польща 2011

Фільм на основі вірша. Про забуте місто.

МІСТО БЛЯШАНОК 4′ Swine Studio Бразилія 2014

Короткометражка про ливарне виробництво стільців, зроблених зі старих бляшанок.

ЧУТЛИВІ ПРОСТОРИ 8′ Велика Британія 2013

Архітектор П’єзо фон Ельріхшаусен

GHOSTRIDERS II 3` Анто Хін-Тай Франція 2009

Скажена їзда на фіксах вздовж берегів Сени у Парижі.

НА КОЛЕСАХ 6′ Trendy Minds США 2013

Коротка історія про пенсіонера, керівника групи античних велосипедів та його місії передавати далі велосипедний спадок золотого віку та ностальгійних днів дитинства.

СПОСТЕРІГАЮЧИ ЕЛЕМЕНТИ 3′ Vancouver Cycle Chic 2014

Пристрасть Дейва до подорожей та фотографії відбивається і на справі його життя – ландшафтному дизайну.

ХЛОПЕЦЬ 10′ Джастін Чедвік Велика Британія 2014

Чоловік, котрий втратив свого сина, працює над ідеальним дерев’яним блоком, щоб вставити його у велодором. Він робить заїзд, який його син так і не встиг зробити.

ЗРОБЛЕНО В КВІНСІ 4′ Джо Стівенс та Ніколас Рандал США 2010

Останнє літо в Квінсі. Група хлопців з Трінідаду змайстрували неймовірну річ: стереосистема на звичайних BMX. Подорожуючи разом, вони доносять до околиць імпровізовані вечірки на колесах.

ЗВУКИ ШЕСТЕРНІ 2′ Девід Мартін Франція 2008

Чоловік ремонтує свій ровер. Несподівано зі звичних побутових звуків складається ціла мелодія.

ПОДОРОЖ АЗІЄЮ 11′ 

5 велосипедистів, 3 тижні, 3 країни, і для кожного це подорож у невідоме. І хоча нині подорожують зазвичай у групах, цього разу у мандри зібрались ті, хто як правило роблять це наодинці.

 

РОВЕРИ ГАВАНИ 5′ Велика Британія/Іспанія 2014

Багато велосипедистів їздять вулицями Гаванни та загалом Куби. Один з них, Анхель, занурить нас у кубинську велокультуру та пояснить важливість веломеханізму у місті, де ти стаєш і їздцем, і ремонтником.

Загальна тривалість: 122 хвилини

Коментарі закриті.