Абсолютна любов 2014

13 лютого о 19:00 та 21:00 у Львівському Палаці мистецтв ми покажемо 6 фільмів про різну любов, яку, однак, з певністю можна назвати абсолютною. У програмі фільми з Великобританії, Іспанії, Канади, Ізраїлю, Ірландії та… України! Спеціальні гості показу – режисерка Катерина Горностай та герой фільму Дмитро Красний, які представлять документальну роботу “Між нами” (Україна 2013). Окрема зустріч у форматі Q&A з ними відбудеться 13 лютого о 16:00 у антикафе Commun (вул. Галицька, 1) Прем’єра стрічки відбувалась у жовтні минулого року на кінофестивалі “Молодість”, вона багато схвальних відгуків від критиків та глядачів.

НОА 17’ Волтер Вудман Патрік Седербеґ Канада 2013

В історії, що розгортається на моніторі комп’ютера, стосунки персонажа “Ноа” зі світом раптом погіршуються. Захопливе дослідження поведінки і кохання в цифрову еру.

ПЕРША ДОПОМОГА 16’ Ярден Кармін Ізраїль 2010
У день свого весілля Шаї приходить в гості до Тамар, своєї колишньої, щоб попрощатись. Вона ж залишає йому засос, ускладнивши ситуацію.

AU REVOIR 12’ Тоні Баррена Іспанія 2011

Драйв, пам’ять, абстрактність – це не лише твоя чи моя історія, вона наша.

МІЖ НАМИ 24` Катерина Горностай  Україна-Росія 2013
Ми пам’ятаємо, коли у наших коханих дні народження і знаємо, який вони люблять чай, але забуваємо випадковий дотик, швидкоплинний погляд, неістотні балачки. Проте в деяких випадках, таких як швидка розлука – все це викарбовується в пам’яті.

ЗАМОК У СЕРЦІ 8′ Ліз Мерфі 2013

Інколи все здається правильним  – вас притягає до іншої людини, хоча в насправді все може бути не так. Чарлі – мрійниця 30-ти років – з маленьким замком, вбудований в грудях над серцем. Джордж готовий цілувати землю, по якій вона ходить, і в холодну зимову ніч все, здається, стало на свої місця – але чи справді Джордж саме той?

ОБЛИЧЧЯ ЛЯЛЬКИ 15’ Луїс Пекстон Великобританія 2013
Це напружена чорна комедія про побачення. Лілі зустрічалась з Генрі вже протягом деякого часу, все йшло чудово, сьогодні Лілі підозрює, що Генрі зізнається їй у коханні. … Але зізнання Генрі значно дивніше. Це тест на сприйняття Лілі нормальності.

тривалість 89 хвилин

бронювання 063 561 57 22 або info@wiz-art.com.ua

вхід 25 UAH

Коментарі закриті.