Абсолютна любов 2013

13 лютого о 19:00 та 21:00 у Львівському Палаці Мистецтв у переддень свята всіх закоханих відбудеться показ фільмів про таємниче і нелогічне почуття. Дивитись тізер.

Абсолютна любов – фікція і реальність, слова чи дії у залежності від того чи закохані ви чи ні.
Кожен з героїв фільмів має свою абсолютну любов: для парочки з канадського фільму «Велика гілка» – це брутальне бажання одне одного, що стане випробуванням на терплячість, для «Аматорів» Хав’єра Лаарте – це сумнівний експеримент з невідомим фіналом, а для «Зламаних» іспанського режисера Роберто Переза Толедо – це вміння говорити «ні». «Вікі та Сем» стають заручниками трьох сценаристів, а закохані герої «Принципу тяжіння» та «Межі» чіпляються за найдрібніші деталі, які нагадують їм про минуле кохання.

ВІКІ І СЕМ 10′ Нуно Роча Португалія 2010

Під час роботи в місцевому відеомагазині, Вікі зустрічає Сема, який швидко стає постійним клієнтом. Обидва закохуються, не звертаючи уваги на справжню причину їх рандеву.

АМАТОРИ 12′ Хав’єр Лаарте  Іспанія 2012

Джейн і Девід хочуть зробити порно відео. Вони покликали Кріса, щоб зняти це.

ПРИНЦИП ТЯЖІННЯ 9′ Роб Чію Великобританія 2011

Любовні стосунки між чоловіком і жінкою стають напруженими і саморуйнівними під тиском спільного життя.  Вони намагаються існувати окремо, борються, щоб йти далі, кожен переживаючи свою втрату по-іншому, так і не розуміючи, чим вони були до того, але тепер вже надто пізно.

ЗЛАМАНІ 4 ‘Роберто Перез Толедо Іспанія 2012

Їхні серця розбиті.

ТАНЕЦЬ КІШКИ 7′ Естер Біалас  Німеччина 2011

Ще з  дитинства Анна таємно закохана в свою кращу подругу, Катрін, яка збирається вийти заміж. Несподіваний випадок в ніч перед весіллям може сколихнути їхню дружбу.

АБРИКОС 10 ‘ Бен Бріан Австралія 2009

Таємничий чоловік з відсутністю спогадів запитує дуже особисті речі у красивої жінки.

ЗНАКИ 15’ Хосе Анхель Лаcаро Іспанія 2010

Троє друзів розважаються в невеликому містечку в Ла-Манчі. Двоє молодих людей переконані, що цифри керують їхнім життям. Одна любовна історія …

МЕЖА 9 ‘ Шон Крістенсен США 2009

Джеремі закоханий у свою найкращу подругу Евелін  уже дуже давно. Він вирішує  зізнатися у своїх почуттях до неї через простий та вдумливий лист … але є великий шанс, що вони більше ніколи не побачать один одного.

ДОВГА ГІЛКА 14 ‘ Дейн Кларк і Ліндсі Стюарт Канада 2012

Холодної зимової ночі пошуки Лінн хлопця на одну ніч ускладнюються,  коли хлопець, до я кого вона йде, живе дві години їзди громадським транспортом від міста.

Коментарі закриті.