ТЕПЛІ КОРОТКІ МЕТРИ

Підбірка теплих коротких метрів зі Швеції, Ізраїлю, Британії, Канади та США. Фільми, які порушують заборонені теми, перетинають зовнішні і внутрішні кордони, показують альтернативну реальність з іншими соціальними правилами. У новому сезоні ще більше бурхливих емоцій і яскравого кіно від Wiz-Art. Приготуйтеся! Things are gonna get hot!

Грітися теплом хорошого кіно та приємної компанії будемо 2 лютого о 19:00 та 21:00 у Палаці мистецтв.

Квитки онлайн або в антикафе Communa (вул. Галицька, 1) цілодобово.

ТЕПЛІ КОРОТКІ МЕТРИ

СИНІЙ ГРІМ 21′ Жан-Марк Е. Рой, Філіп Девід Ґаньє Канада 2015

Бруно – за тридцять, і він відчайдушно потребує мети в житті. Зрештою після розриву він стає бездомним. Зневірений і під пильним наглядом старшої сестри, він йде працювати на лісопилку. Проте одного разу він витягне свій синій костюм і розпалить старе полум’я.

ТЕПЛІ КОРОТКІ МЕТРИ

ЛІНІЯ КОРДОНУ 15′ Дмітрій Конопльов Ізраїль 2015

Старий торговець наркотиками звично обмінює товар на ізраїльському кордоні. Та одного разу людиною за парканом виявляється розчарований палестинський футболіст, який не поспішає віддавати йому пакунок.

ТЕПЛІ КОРОТКІ МЕТРИ

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ 31′ Нінья Тюберг Швеція 2015

16-річна Нур, дивакувата дівчинка-підліток, найбільше бажання якої – позбутися цноти. Але якщо вона навіть не може навіть заговорити з хлопцем, то як же вона змусить когось зняти з себе штани? Це шкільна комедія про змінені гендерні ролі.

ТЕПЛІ КОРОТКІ МЕТРИ

СВЕРБІЖ 15′ Дайан Белліно США 2016

Соромлива вовчиця намагається подружитись з компанією зайців, які обожнюють вечірки. Проте раптом її тіло повстає проти неї самої.