Курс режисура ігрового кіно! (розклад модулів)

розміщено в: новини | 0

Стартує другий набір студентів на Кіношколу Wiz-Art, що проходитиме протягом жовтня – січня на Jam Factory Infopoint на Підзамче. Wiz-Art Film School – це 6-модульний курс навчання режисурі кіно від режисерів-практиків.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА ВСТУП

Ви хочете бути режисером чи режисеркою кіно і вже маєте мінімальний досвід у кінопроектах чи інших мистецьких справах, але хотіли б рости і стати частиною середовища, що народжується? Тоді наша школа саме для вас.

Ми не подаруємо вам мрію, але надамо можливість. Наші викладачі – знані в Україні практики – талановиті і успішні режисери та режисерки. Ви будете вчитись у найкращих.

Для кого. Ми орієнтовані на авторів з концепцією і оригінальним поглядом. У кожної людини свій стиль, свій шлях, своя манера і ми з викладачами школи допоможемо вам розкрити свій потенціал, але основна робота все-така ляже на ваші плечі. Ви отримаєте змогу працювати з собою, над собою, співпрацюючи з іншими.

Ми вчимо думати і бачити, знаходити, будувати історії у кіно.

Результат. Протягом школи ви можете зняти фільм, також у разі успішного завершення ви отримаєте сертифікат школи.

1 модуль (1)Викладачі: 

Марина Степанська, Жанна Озірна, Катерина Горностай, Нікон Романченко, Аркадій Непиталюк, Тамара Трунова, Дмитро Сухолиткий-Собчук. Детальніше про наших викладчів тут.

Технічне забезпечення: для зйомок вашого фільму ми можемо надати базову техніку для створення фільмів (камери Canon, Blackmagic Pocket, а також звуковий рекордер), оренда відбувається у рамках вашого навчання, Wiz-Art Film School має також ексклюзивні умови співпраці з Partiot Rental, де ви можете взяти в оренду обладнання зі значною знижкою.

Окрім модульного навчання запланована спільна поїздка на кінофестиваль у Клермон-Феррані, Франція (за додаткову плату), навчальний візит у Patriot Rental (входить у вартість), спільне відвідування кінопрем’єр та кінопоказів від мистецької формації Wiz-Art.

Зголошення до 26 вересня до 23:59

Вартість – 8000 грн. з повною передоплатою.