Дуже німецьке кіно 2016

20 жовтня о 19:00 та 21:00 ми зануримось у рафіновано чисте і бунтівне кіно прихованих переживань, де емоції бурхливі, а герої неоднозначні.
Дуже німецьке кіно завоює вас стриманою та експериментальною режисурою, відмінною акторською грою і різноманітністю шкіл: класичний підхід Гамбурга, diy-підхід із Берліну та незалежні експерименти класиків німецького короткого метру.
Квитки онлайн або в антикафе CoMMuna цілодобово!

дуже німецьке кіно 2016 тізер from Wiz-Art Festival on Vimeo.

Програма вечора (доповнюється) 

СВОБОДА І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ 15′ Бйорн Мельгус Німеччина 2015

На тлі незбагненною мегаполісу, в історії, яка побудована на асоціативних якостях уявної логіки, головний герой балансує на межі неоліберальної елітарності, суміші релігійних мареннь і галюцинацій про апокаліпсис.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК 14′ Таня Бубель Німеччина 2014

Хлопець Анни хоче дітей. Але чи готова Анна до цього важливого кроку? Поки вона доглядає дитину подруги на дитячому майданчику, вона знаходить відповідь.

 

ОСТАННЄ БАЖАННЯ 8′ Паскаль Ґляц Німеччина 2015

Біля віддаленого гірського озера зв’язаного чоловіка у “бетонному взутті” тягнуть до води. Він просить про останнє бажання, яке переростає у абсурдну сутичку.

У ЩО ВОНИ ВІРЯТЬ 10′ Шоко Хара Німеччина 2015

Зібрані анекдоти про неоднозначну любов та надію.

ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО ТВІЙ МОЗОК ПОБАЧИТЬ НІМЕЦЬКЕ СЛОВО…? 5′ Фред Бурле Німеччина 2015

Німецька – мова довгих слів. У ній можна творити нові слова, просто поєднуючи їх між собою…без будь-яких обмежень! Когось це може звести з розуму. Саме це трапляється з героєм, коли той намагається вимовити найдовше слово. Воно стає нескінченним, а чоловік поринає у світ, намагаючись повністю зрозуміти його.

SRY BSY 3′ Верена Вебгаль Німеччина 2015

Поєднуючи чорний гумор з елементами абсурдності, ця анімація невимушено розповідає про одержимість і стрес у сучасному світі.

ВИХІД НА ПРАВО 6′ Рупер Гуллєр, Бернард Венґер Німеччина2015

Оглянутись чи проігнорувати? Коли чорношкірий чоловік стане жертвою расової нетерпимості у заповненому автобусі, знайдеться лише один пасажир, який не проігнорує цю ситуацію.

ТВІЙ СИН 23′ Катаріна Вол Німеччина 2016

Грегор музикант і мрійник. Він любить своє життя, бо не повинен виправдовуватись перед своєю мамою Ірен. Він давно покинув надію на те, щоб стати заможним сином успішної матері. Однак різке погіршення стану здоров’я Ірен змушує Грегора залишити тінь своєї матері і перестрибнути через свою власну.

ОКО ЗА ОКО 5′ Стів Баше Німеччина 2016

Фредерік Баєр прожив десять років у державній тюрмі Індіани, чекаючи на смертну кару. Це вручну намальована анімація про життя вбивці у черзі на смерть і конфлікт між його провиною та долею.

Чекаємо у Палаці мистецтв.
з любов’ю,
команда Wiz-Art

Коментарі закриті.