Майстерня URBAN DOС

Ти завжди мріяв(ла) зняти документальний фільм? Ти знаєш унікальну історію про місто і його жителів(ок), яку хочеш розповісти?  У тебе є ідея як перетворити цю історію у  документальний короткометражний фільм про Львів? Ти прагнеш вчитися і здобувати практичний досвід у кіновиробництві? Подача аплікацій до 3 червня 23:59

6-18 червня 2016 мистецька формація Wiz-Art у партнерстві з Urban Бібліотекою проведе Urban Doc Workshop у рамках Майстерні Міста , на якій бажаючі зможуть спробувати себе у ролі документалістів. Перевагу надаємо тим, хто має хоча б мінімальний досвід у створенні аудіо-візуального матеріалу, а також чітку і досяжну ідею, яку можна реалізувати протягом двох тижнів. 

Учасники(ці) будуть розділені на команди. В результаті воркшопу планується створити 3-5 коротких фільмів.

Нинішні процеси активного розвитку Львова та його районів природньо спричиняють надзвичайно багато цікавих подій та маленьких історій, які відбуваються тут і зараз. Зіткнення традиційних та новаторських підходів, спільні пошуки оптимальних варіантів розвитку міського простору, – все це справжня жива «кухня» формування локальних спільнот. Фільмування таких історій є одним із шляхів дослідження процесу творення громадянського суспільства та поширення практик в Україні.  Документація та переосмислення того, що відбувається навколо,- каталізатор змін у суспільстві, які сприяють урізноманітненню думок і поглядів. Такі процеси спричиняють діалог і суперечку всередині спільноти людей, яка не може сперечатися з екраном, але може дискутувати з іншими людьми поза ним. Талановита кіно-робота не повинна насаджувати власну думку, вона спонукає до дій і роздумів. Саме такою буде філософія майстерні.

Куратори та лектори програми: Остап Костюк, Тарас Дронь, Жанна Озірна, Юрій Грицина (список доповнюється)

Розклад

6-7 червня – теоретична частина, воркшоп з практичною складовою, кристалізація ідей

8-12 червня – дослідження, зйомки, постійне курування у процесі (дистанційно та фізично)

13 – 17 червня – перегляд матеріалу, аналіз, монтаж

18 червня – презентація робіт на майстерні та обговорення

Максимальна кількість – 10 осіб. Участь у воркшопі безкоштовна, але організатори залишають за собою право проводити відбір та інтверв’ювати майбутніх учасників.

Проект відбувається за підтримки Майстерні міста 2016 та GIZ.