ШОТЛАНДІЯ

12 листопада о 19:00 та 21:00 ексклюзивна програма шотландських короткометражних фільмів. Фільми транслюємо мовою оригіналу з українськими і подекуди англійськими субтитрами 😉

Квитки онлайн або цілодобово в антикафе CoMMuna (вул. Галицька, 1)

ПРОГРАМА

ЧАЙКИ 14’ Мартін Сміт Шотландія 2014

Молодий хлопець разом із мандрівним шоу прибуває до чергового містечка і намагається призвичаїтися до нового місця. Поки Райан пробує зблизитися з місцевими юнаками, його переслідують чайки. Фільм досліджує тонкі відмінності у життях цих підлітків, і те, наскільки глибоко вкоренилися культурні зв’язки, котрі здаються нам поверхневими.

ХОРЕОМАНІЯ 9’ Луїз Пекстон Шотландія 2010

Це історія про Гектора, котрий виходить у місто і потрапляє у танцювальне пекло. Вулиці переповнені істеричною дриґальною лихоманкою. Спробуйте втриматися на ногах, поки усе місто Ґлазґо впадає у масовий психоз… який зветься Хореоманією.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МЕНЕ 14’ Пітер Макі Бернз Шотландія 2014

Люсі сьогодні тридцять і її життя повинно було би бути кращим. Тож вона кидає свого хлопця і подається у Східний Лондон; з широкою посмішкою, намагаючись зав’язати з кимось цікаву розмову.

ШЛЯХИ 12’ Клер Оклі Шотландія 2014

Дотримуючись давніх родинних традицій, батько виводить свого сина-підлітка Еда на перше полювання. Втім, це стає справжнім випробуванням для їхніх стосунків, адже Ед реагує не так як очікувалось і їхнє велике єднання з Природою постає під сумнів.

ЩО БУДЕ ПІСЛЯ ШЕСТИ 24’ Івен Стюарт Шотландія 2014

Незважаючи на те, що матір Мартіна уже півроку на тому світі, їй досі вдається контролювати кожен порух свого сина. У того все валиться з рук і, здається, що стає тільки гірше. Він хоче її позбутися, проте чи рибина, чи така психована як Мішель зможе стати рішенням?

У САТАНИ КУДЛАТИЙ ХВІСТ 15’ Луїз Пекстон Шотландія 2014

Старий чоловік, котрий нещодавно поховав дружину, стає одержимим ідеєю позбавити своє життя від надокучливої білки. У цьому йому допомагає внук.

Тривалість: 88 хв

Wiz-Art — тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.