Quarantine Family Shorts 2020

У вівторок, 21-го квітня, після того як посвятиш паску через телевізор, сходиш на гаївки через зум, помиєш вікна та святково поснідаєш в оффлайні (hell yeah!), приходь до нас на кіно біля свого найбільшого екрану.

Певно, один із найскладніших челенджів карантину – бути з одними й тими ж людьми 24/7 або ж навпаки – бути наодинці.
Ми подумали, що цей марафон потребує рефлексії та підготували збірку фільмів про тих, кого любимо і кого часом не можемо стерпіти. Наших коханих людей.

А ще ми засумували за кінотеатрами і твоїм товариством та хочемо, хоча б віртуально, створити відчуття спільності. Тому чекаємо тебе на онлайн-перегляді, щоб подивитися фільми як в старі добрі часи – разом. Посилання на підбірку опублікуємо 21 квітня о 19:00 тут! Безкоштовно, легально і в тебе на дивані 🙂 Якщо маєш бажання сказати нам дякую і підтримати наше існування в ці нелегкі часи, роби благодійний внесок.

Програма фільмів

№1 БАОБАБЦЯ 7 хв. Ірина Громоцька Україна 2016 Комедійна документальна стрічка про складнощі дорослішання і питання непорозумінь між різними поколіннями. Ця коротка історія розгортається в одній із львівських квартир, де в розмові бабусі і внучки виявляється їх бачення світу.

№2 КОТЯЧІ ДНІ 11 хв. Джон Фрикі Німеччина 2018

Малий Джіро почувається зле. Батько везе його в лікарню. Діагноз зовсім не страшний, але це сколихує самоідентифікацію хлопчика.

 

№3 КРОВ’ЯНКА 23 хв. Аркадій Непиталюк Україна 2016

Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву – кров’янку – для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим – стравою зі свинячої крові. Але Маша – єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

  №4 ЩАСТЯ 4 хв. Стів Катз Великобратанія 2018 Історія про невблаганне прагнення гризунів досягти щастя.

№5 ДЕСЯТИМЕТРОВА ВИШКА 17 хв. Аксель Даніельсон, Максіміліан ван Етрик Швеція 2016 

Вишка для стрибків у басейн 10 метрів заввишки. Людям, які ніколи не піднімалися на неї, доводиться обирати між інстиктивним страхом стрибка та приниженням, яке відчуваєш, спускаючись із неї. Захопливе дослідження людської сутності у вразливій ситуації.

№6 ВІТАЄМО ВДОМА 16 хв. Арміта Кеяні Норвегія 2017 У маленькому селі на півночі Норвегії у двері іранської пари стукають свідки Єгови. Новенькі в країні іранці раді попрактикувати мову й запрошують їх усередину.

№7 ЗМАРНОВАНИЙ ПРОСТІР 5 хв. Макс Портер Франція 2017

Мій тато навчив мене пакуватися.

№8  ЗАМІСТЬ АБРАКАДАБРИ 22 хв. Патрік Еклюнд Швеція 2008 Томас вже трохи задорослий, щоб жити з батьками, але його мрія стати фокусником не залишає йому вибору. Його батько хоче, щоб він виріс та влаштувався на нормальну роботу.

Тривалість програми 107 хв.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

З ❤️,
команда Wiz-Art

Коментарі закриті.