Quarantine Comedy Shorts 2020

У кого цього року не виникало думки, що ми потрапили у сюрреалістичний B-movie або в дуже несмішну комедію?

Багато інформації про карантин, вірус, лиха, кризи тисне на нас зі всіх сторін, бо такі реалії. Але як їх проживати вирішувати кожному особисто.

Ми ж пропонуємо першого квітня всім окремо, але водночас разом, відзначити Всесвітній день сміху і повеселитись під супровід короткометражок. Легально, безкоштовно і не виходячи з дому.

Програма буде доступною 1 квітня 2020 року o 19:00 і надалі!

Якщо хочете нам подякувати, зробіть це тут.

Забудьте на годинку про тривоги, знайдіть найбільший екран, який маєте у своїх домівках і приєднуйтесь до перегляду. Дозвольте собі порадіти!

 

Програма фільмів     

№1 ДІМ 12 хв. Луїз Стоклер Велика Британія 2012  

Дім там, де є ти…  

№2 ВИПУСК – 97 19 хв. Павло Остріков Україна 2017 Самотнє життя телемайстра Романа порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. Ніхто про неї не чув уже понад двадцять років, ще з часів шкільного випуску. І зараз Роман намагається не втратити її знову.

№3 ДОСИТЬ COVID! 4 хв. Cut to Black США 2020

Смішне коротке відео, що я порізав у ці дивні часи, в які живемо.

№4 САД ГЕРРІ 4 хв. Джобі Нам 2014

Геррі прокидається на своїй кухні. Чому він туди потрапив і чому лежить на підлозі – таємниця. (Дякуємо Interfilm Berlin Distribution)

№5 КОМІТЕТ 14 хв. Гюнхільд Енгер Швеція, Норвегія, Фінляндія 2016

Три делегати зі Швеції, Норвегії та Фінляндії збираються у Лапландії, аби вирішити, який твір мистецтва має стояти на географічному перетині трьох кордонів. Проте комітет буде здивований. Адже замість скульптури митець запропонує їм ідею “Нордичного танцю”.

№6 ЄДИНЕ ЖИТТЯ 2 хв. Джоб, Йоріс, Маріке Нідерланди 2014

Програвач на платівки дозволяє дівчині перемотувати час назад.

№7 ДИСЦИПЛІНА 12 хв. Крістофер М. Сабер 2014

Продуктовий магазин в Лозанні от-от закриється. Чоловік не може справитися зі своєю дитиною, що змушує жінку втрутитися. До них долучаються інші дорослі і те, що починається імпровізованою дискусією на тему виховання швидко переходить у велике ідеологічне протистояння. Фільм ДИСЦИПЛІНА – це різка заява про крихкість суспільного договору. (тут є українські субтитри)

№8 ЗАПОВНИ СВОЄ СЕРЦЕ КАРТОПЕЛЬКОЮ ФРІ 20 хв. Тамар Ґлецерман США 2017

Це сумна комедія про жінку, яку кинула її дівчина за столиком у фастфуді і, будучи надто розстроєною, щоб вертатись додому, вона залишилась там на тиждень.

 

№9 ОДКРОВЕННЯ 4 хв. Павло Остріков Україна 2015

Як шкода вмирати в такому поганому українському фільмі.

№10 ПАН ПЕЧЕНЬКО 8′ Том Левінь Великобританія 2018

Джон погоджується доглянути за домом свого друга на вихідних… але сюрпризом стає те, що доглядати треба і за песиком паном Печеньком. Стає дуже весело.

 

Дякуємо, що залишаєтесь з нами!
Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.