POLSKA 2016

21 квітня о 19:00 та 21:00 у зеленій залі Львівського палацу мистецтв одна з найсильніших шкіл кінематографу у світі – польська. Ми разом переглянемо найвиразніше у короткому метрі наших сусідів за останні кілька років.
Квитки онлайн цілодобово або в антикафе CoMMuna.

Програма вечора

 

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРО ЧОЛОВІКІВ 30′ Матеуш Ґловацкі Польща 2014

Чого хочуть жінки? Це питання кожного разу запитують себе чоловіки.

УГОДА 5′ Ева Смик Польща-Великобританія 2015

Коли ти відкриваєш стару книжку, ти отримуєш відчуття важливіше, ніж сам зміст. Запах давнини, відчуття колись знайомого. Ця грайлива анімація, виконана за допомогою сторінок з книжок використовує різні техніки, щоб оживити нотатки діда режисерки.

ЕХО 15′ Маґнус фон Горн Польща 2008

Двоє хлопців убили молоду дівчину. Через реконструкцію злочину і зустріч з родиною жертви вони мають відпустити брутальний злочин, що вчитили і зіштовхнутись з почуттями, які відчували і досі відчувають.

БАСЕЙНИ 4′ Томек Дуцкі Польща 2013

Старі плавчині зустрічаються у громадському басейн для свого ритуалу плавального сезону. Цього разу вони пірнають глибше, ніж звичайно.

ДЕНЬ БАБЦІ 30′ Мілош Саковскі Польща 2015

Томек працює “шахраєм по бабусях і дідусях”. Все йде добре аж поки старша жінка не вираховує його і не замикає у власній квартирі. Вона пропонує йому угоду – вона заплатить, але він стає її “внуком” до приходу соціального працівника…

РОЗБИТА СКЕЛЯ 8′ Себастьсян Вебер Польща 2015

Пара загубилась у горах, вони пробують знайти вихід з обставин, у які їх поставила природа. Їм вдається знайти вихід і шлях одне до одного.

Програма буде доповнюватись.

 

Коментарі закриті.