MULTEXPLOSION 7

08 жовтня ексклюзивно о 19:00 та 21:00 у зеленій залі Львівського палацу мистецтв найсвіжіші анімаційні короткометражні фільми, що розширюють свідомість.
Увага! Показ – для осіб 18+

Квитки онлайн або в антикафе Communa (вул. Галицька, 1) цілодобово.

ПРОГРАМА

Я ТАКА, ЯКА Я Є 3’ Маріон Ува Франція 2014

У цьому вірші жінка розповідає нам про себе, про спокуси, про прийняття себе такою, яка ти є. Вона втілює красу усіх жінок.

ФОНҐОПОЛІС 13’ Йоанна Козух Словаччина 2014

Молодого скрипаля запросили на великий сольний концерт у філармонію міста Фонґополіс. Однак, несподівано на вокзалі все йде шкереберть. У безпорядку знаків, рекламних оголошень, вивісок та агресивного натовпу, герой не може знайти потрібну йому платформу.

ЧУЖОЗЕМЦІ 6’ Лаура Леймус Німеччина 2014

Короткометражний анімаційний фільм про статеве дозрівання на основі справжніх інтерв’ю з підлітками.

ЖІНКА І ЗУБ 8’ Шон Кларк Велика Британія 2012 

У далекому закинутому селі, де найбільш дорогоцінним товаром є зуби, беззубий герой живе страхом стати жертвою своїх односельчан. Самотній та у пошуках прийняття, він наважується на викрадення. Таким чином він сподівається знайти любов і набути свободу.

МІНУЛЬ 4’ Ніколя Б’янко-Льовра Франція 2014

МІНУЛЬ – хитрющий кіт, який цілими днями чатує на підвіконні. Десь там, під дахом, співає канарка і пробуджує у кота апетит. Однак, шлях до здобичі сповнений численними підводними каменями.

РАЙ 6′ Лора Вондевінкель Бельгія 2014

РАЙ – це історія про людей, котрі кожні зі свого боку шукають кращого місця за океаном. І хоча шляхи цих різних людей перетинаються, насправді, це не означає, що вони справді цього прагнуть.

БУНЬК БУНЬК СКВІК ПІНЬ 1’ Лісан Петерс Нідерланди 2014

БУНЬК БУНЬК СКВІК ПІНЬ – це бачення аніматорки як звуки можуть перетворюватися в анімацію. Вигадані крихітні істотки, котрі танцюють, підкоряючись звукам. Напруга зростає, істотки починають перегукуватися, що неминуче призводить до безладу.

ЗА ЛІНІЄЮ 3’ Аліція Ясіна, Каталіна Матаморос США 2014

ЗА ЛІНІЄЮ – це історія про плоского персонажа і його боротьбу за те, щоб набути тривимірності.

76-49 3’ Юлія Проскуріна Україна 2014

Мальований пальцями на склі, фільм зображає безповоротний момент падіння літака Збройних Сил України ІЛ-76, підбитого бойовиками самопроголошеної ЛНР 14 червня 2014 року.

БОТАНІКА КОХАННЯ 5’ Анн-Софі Кайон Лора Ніколя Бельгія 2014

Деякі вдаються до припущень, заснованих на найтонших спостереженнях. Рослини могли б мати емоційне життя. Деякі можуть навіть дійти до того, щоб говорити про “любов”.

ТИМ ЧАСОМ 5’ Стівен Макнеллі
Велика Британія, Англія 2014

Короткометражний анімаційний фільм, поєднання технік 3D i 2D. За п’ять хвилин у стрічці з’являються чотири персонажі, кожен з яких згубився у своєму власному світі; кожен з них потрапив у пастку власних спогадів, жалю та розчарувань.

РАДІЮ, ЩО МОЖЕМО БУТИ ЧЕСНИМИ (18+) 7′ Александр Ґельнер Німеччина 2013

Батько витає в хмарах, матір про все піклується, донька зі своїми секретами, а син – уже з рішенням. У цьому непередбачуваному і водночас класичному анімаційному фільмі ми зустрічаємося із сучасною родиною та їхніми демонами. Убивство, помста, хіть, істина, вірність. І танці. Солоденькі танці!

НЕ МОЖУ ДОЧЕКАТИСЯ 5’ Клер Сіше Франція 2013

Це проста гірка історія, історія яка апелює до всіх поколінь, історія, яку ми схильні приховувати. Історія, якою ми врешті прагнемо поділитися з усім світом.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.