Франція 2016

Франція – країна чітких правил і несподіваних вчинків, витончена і пристрасна, чудернацька і красива, бунтівна й кокетлива. У найсвіжішій підбірці від Wiz-Art історії кожного з нас, які закарбувались в історії, збентежили серця і розум інших, залишаючи по собі новий досвід і несподіване майбутнє.

10 литопада о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв.

Квитки онлайн або в антикафе CoMMuna цілодобово!

ЗЕЛЕНИЙ РОМАН 32′ Марін Атлан Франція 2015

Попереду – три смуги довгої дороги. Каміль відчула щось нове. На хвилях моря цей досвід зростатиме разом з почуттями інших.

ШОПІНГ 9′ Владлен Вєрні Франція 2014

Супермаркет от-от закриється. Хлопець поспішає зробити останню покупку.

ВІДОБРАЖЕННЯ ВЛАДИ 9′ Міхай Греку Франція 2015

У найтаємничішій столиці світу натовп відвідує шоу, коли всьому місту загрожує катастрофа…

ДЖІМІНІ 20′ Артур Молард Франція 2014

У найближчому майбутньому в мозок більшості людей імплантовано «крикет» – електронний чіп, який дає їм змогу перейти в «автоматичний режим» тоді, коли вони забажають.

ГРА НА СМЕРТЬ 8′ Вільям Лейборі Франція 2015

Томові шістнадцять. Він є мішенню Евана, який виготовляє саморобну зброю. Том пережив різні експерименти і обходить будинок Евана. От-тільки Еван не хоче зупинятись тоді, коли лише стало весело…

МОКРИЙ 8′ Лео Вер’єр Франція 2013

Джек – дивний чоловік, який краде картини з музеїв і з’їдає їх. Так він харчується мистецькою думкою художників. В один прекрасний день, коли музеї вже закриті, він повинен малювати сам, щоб вижити.

ДОТИЧНА 12′ Вінсент Веско Франція 2008

Молодий хлопець, миючи свою машину, пропонує привабливій жінці повезти її туди, куди вона захоче. Двоє вирушають в подорож без будь-яких планів і кінцевого призначення. Їхні відносини розвиваються. Чи продовжать вони своє життя у стилі рок-н-рол? Чи підуть на компроміс один з одним?

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.