АЗІЯ КОРОТКІ МЕТРИ

26 листопада о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв ми вперше покажемо підбірку фільмів з Азії, які за своєю естетикою та формою кардинально відрізняються від того, що ми представляли досі. Відкриті до експерименту, але пам’ятаючи свої традиції, азійські режисери взяли з обох культур (азійської традиційної та глобалізованої світової) найкраще і поєднали у пречудовий мікс, що винесе вам мозок.

Квитки онлайн або цілодобово в антикафе CoMMUna (вул. Галицька, 1)

ПРОГРАМА

АМАР 10’ Ендрю Гінтон Індія 2011

Амару – 14 років, і він – найвищий у класі. Одного дня хлопець мріяв стати професійним гравцем у крикет, але наразі він єдиний годувальник сім’ї. Працюючи на двох роботах шість з половиною днів на тиждень, він відвідує школу після обіду. Це документальний короткометражний фільм, спостереження – подорож Амара його буденним життям.

ТРИКОЛІСКА 20’ Ніанґ Кавіч Камбоджа 2015

Однієї самотньої ночі Нат, водій тук-тука, зустрічає жінку, яка нагадує йому про минуле. Повертаючись додому, він зізнається перед дружиною, що хоче поїхати. Врешті решт, це усвідомлення розкриває негласні реалії їхнього шлюбу, складеному в період партизанського комуністичного руху “Червоні химери”.

ЛИСЯЧІ СТРАХИ 8′ Мійо Сато Японія 2015

Маленький хлопчик Бунроку відправляється з друзями на сільський ярмарок і по дорозі заходить у крамницю дерев’яних черевичків. Там він дізнається старий забобон про лисицю.

ГЛУХОМАНЬ 26’ Пхурба Тшерінґ Лама Непал 2014

Балвір живе в гармонії з Матінкою Природою, намагаючись зрозуміти матеріальний світ.

ВБИВЧІ ІГРАШКИ 3’ Донджі Жу (Джил) Китай 2011

Фільм зображає війну між двома хлопчиками, яку вони затіяли на вуличній стіні, використовуючи уяву як основну свою зброю. Легкий стиль фільму різко контрастує з нищівним характером справжньої війни.

КАНІКУЛИ НА 3 РОКИ, 3 МІСЯЦІ 20’ Дечен Родер Бутан 2015

Чи зможе Лламо, молода, вразлива дівчина, стикаючись із суворим поглядом світу, знайти свою власну форму відступу та визволення?

ПОПІЛ 10′ Тай Дж. Муско Сінґапур 2011

Поліцейський має обрати між виконанням свого прямого обов’язку чи допомогою старому вдівцеві, котрий виконує останню обіцянку своєї дружини.

ТРИВАЛІСТЬ: 97 хв

Wiz-Art — тільки яскраве кіно!

Коментарі закриті.