Жанна Озірна: виклики до і під час зйомки кіно

розміщено в: новини | 0

У нашій школі непересічний кейс-стаді! 21 жовтня о 15:00 у Jam Factory Infopoint на Мехнічній, 1

Впродовж останніх місяців команда готувала фільм “Дорослий” режисерки Zhanna Ozirna, переможець пітчингу від Lviv Film Commission.
Одразу по гарячих слідах режисерка та творча група фільму поділяться досвідом виробництва, проаналізують з якими творчими та виробничими проблемами вони зіштовхнулись, як їх вирішували і, можливо, покажуть кілька кадрів з щойно відзнятого матеріалу.
вхід вільний!
жанна в школі
Довідка:
Жанна Озірна народилась і виросла у місті Горішні Плавні, Полтавська область, Україна. У 2009 році отримала диплом магістра Інституту журналістики та телемистецтва Київського міжнародного університету. З 2010 до 2012 працювала у Центрі Сучасного Мистецтва, випусковою редакторкою онлайн видання про сучасну культуру Korydor.

У 2013 переїхала до Львова і впродовж 3 років працювала програмною координаторкою Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art. Працювала над розвитком кількох проектів у сфері кіно міста Львів: Кіношкола Wiz-Art, щорічні Львівські кінозустрічі, Львівська кінокомісія.

У 2014 році за підтримки ГО Wiz-Art почала знімати короткі фільми, в основному, на локальні та приватні теми.

У колі її режисерських інтересів – дослідження невидимих емоційних зв’язків між людьми, ґендер та сексуальність, спостереження за близькими, неодномірними стосунками у звичних побутових ситуаціях.

За свій документальний фільм Зв’язок отримала нагороду Найкращий український фільм на Фестивалі кіно та урбаністики 86 та Спеціальну відзнаку журі Одеського міжнародного кінофестивалю.