#ЯЛЮБЛЮСВОЮРОБОТУ

Уявити сучасний світ без цього явища неможливо. Робота може бути улюбленою, а може бути і справді нудною. Робота може бути нелегальною, або її взагалі може не бути. Що це таке — працювати, і чи справді робота робить з нас людей?

 

60 КІЛОГРАМІВ ПОРОЖНЕЧІ 27’ Пйотр Домалевські Польща 2017

Холодний ранок на кар’єрі. У переносному значенні теж: у Кшиштофа перший день на посаді менеджера. Щоб вижити у середовищі людей фізичної праці, де він явно почувається не у своїй тарілці, чоловік планує встановити жорстку дисципліну. Проте нещасний випадок, жертвою якого стає один із працівників, змушує його поставити під сумнів свої моральні принципи. Він починає розуміти, що легко бути вимогливим за сприятливих обставин, і це не зовсім так само, коли йдеться про можливі трагічні наслідки.

 

ЛЬВІВСЬКЕ ІНТЕРБАЧЕННЯ 14’ Станіслав Мензелевський, Анна Онуфрієнко, Еліас Парвулеско, Люся Зоря Україна 2018

Це аудіовізуальне дослідження висвітлює перші десятиліття масового поширення українського телебачення. Одним із осередків цього цього процесу був Львів, де у 1975 р. створили завод із виготовлення телевізійного обладнання й випустили перший український телевізор “Львів”. Телебачення принесло врочистість військових парадів, азарт спортивних змагань, проникливість інтелектуальних ігор і піднесеність космічних просторів у кожен дім. Водночас, звичка дивитись телевізор сформувала цілковито новий тип особистості: натхненної, проінформованої, але заразом пасивної, ослабленої, неспроможної висловити власну політичну позицію.

 

(ДУРНОГО) РОБОТА 16’ Жільс Кувельє Франція 2017

Педро знайшов роботу. У період кризи це — велика рідкість. Це хороша новина для нього і його родини. Робота, правда, дещо дивна… але ж головне — мати роботу, правда?

 

ЗНЯТО 18’ Ева Сіґурдардоттір Ісландія 2017

Після того, як 17-річна Хлоя стала жертвою порнопомсти, вона вирішує взяти участь у конкурсі фітнес-моделей, щоб змінити свій імідж. Та вже на конкурсі вона розуміє, що репутації шльондри позбутися буде важко. Як далеко вона зайде, аби заново окреслити себе й повернути собі контроль?

 

ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ 22’ Федрік де Бюль Бельгія 2017

У вітальні Тьєррі зібралося декілька людей. Жоден із них не знайомий з іншими, але всі вони тут заради здійснення однієї мрії. Вони хочуть роботу… і швидко. Але ми у Брюсселі, тож не варто чекати, що все піде за планом.

 

Коментування вимкнене.