Wiz-Art Film School 2015

Майстер-класи, лекції, зустрічі у форматі Q&A, презентації, кіночитки та обговорення – все це безкоштовно у традиційній фестивальній Wiz-Art Film School.

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗНІМАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ. Практичні поради

Підготовка до зйомок. Пошук локації. Організація та адміністрування зйомок. Розподіл ролей та особливості роботи на знімальному майданчику. Вирішення проблемних ситуацій. Про все це розповість location-менеджер та виконавчий продюсер Петро Рудольфович.

22 травня, 9:00
@ антикафе Communa, вул. Галицька 1
вхід – 15 грн.
для власників та власниць абонементів – безкоштовно

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ КІНОКОМІСІЇ

У рамках фестивалю 22 травня о 11:00 у Білій залі Львівської міської ради відбудеться прес-конференція та презентація новоствореної Львівської кінокомісії, напівдержавної структури, котра покликана сприяти кінопроцесу у місті.

Учасники прес-конференції: Ольга Райтер, Ірина Магдиш, Андрій Москаленко, Конвенш Бюро, Ірина Кулинич.

22 травня, 11:00
@ Біла зала Львівської міської ради, площа Ринок, 1
вхід вільний

СЦЕНАРІЙ, ГОТОВИЙ ДО ЗЙОМОК ЗА 30 ДНІВ. Презентація авторського сценарного курсу.

Марися Нікітюк – сценаристка, режисерка та критикиня. Є авторкою  сценаріїв до короткометражних фільмів Ґауді, Алкоголічка, Ангел смерті, Мандрагаро. Співзасновниця драматургічного міжнародного фестивалю “Тиждень актуальної пєси”,  дописувачка для журналів “ШО”, “Timeout”, “Український тиждень”.

Марися представить свій авторський курс зі сценарної майстерності, який проходитиме у Львові у липня 2015 року. Що треба вміти і знати, щоб написати хороший сценарій, а потім перетворити його в кіно? Яка структура сценарію, звідки брати натхнення, а з часом і гроші для реалізації своєї ідеї, зрештою, хто такий сценарист. Відповідь на ці та інші запитання дасть Марися під час курсу, деталі якого можна дізнатись від авторки на презентації.

22 травня, 13:00
@ Центр міської історії Центрально-Східної Європи, вул. Богомольця, 6

СЦЕНАРНІ КІНОЧИТКИ ВІД ALL ABOUT STORYTELLING

23 травня о 9:00 у рамках Кінофестиваль Wiz-Art 2015 відбудутьсяСценарні Читки від All about storytelling
Хочете вплинути на долю майбутньої короткометражки? хочете висловити свою чесну і незаангажовану думку про сценарій? приходьте і скажіть режисерам правду в очі :)

свої сценарії читатимуть:
Анна Смолій “Подорож додому”
Валерія Сочивець “Абітурієнтка”
Андрій Литвиненко “Він”, “Очищення”, “Свідок”

Модераторка – Жанна Озірна. Авторка блогу All About Storytelling.

23 травня, 9:00
@ антикафе Communa, вул. Галицька 1
вхід – 15 грн
для власників та власниць абонементів – безкоштовно

КРІСТОФ ШВАРЦ: Q&A та показ фільмів

Крістоф Шварц – австрійський режисер. Закінчив Віденський університет прикладного мистецтва у 2006. Отримав додаткову освіту в Академії мистецтв, архітектури та дизайну у Празі та концептуальній Студії Їржі Давід. Проекти Шварца переважно з’являються із самоспричинених ситуацій, де він змішує факти та вигадку, створюючи гумористичні наративи. Вони, у свою чергу, знаходять свою закінчену форму у дії, інсталяції та короткому метрі. Його фільми експонуються на виставках та кінофестивалях у всьому світі.

Програма показу фільмів Крістофа тут

23 травня 10:00
@ Центр міської історії Центрально-Східної Європи,
вул. Богомольця, 6
вхід вільний

СЕКРЕТИ СТВОРЕННЯ АНІМАЦІЇ. Майстер-клас

Анатолій Лавренішин – український художник-графік та режисер анімаційного кіно. Коли Анатолію було 6 років, він побачив мультфільм про магічного оленя і зацікавився, як  намальовані вручну картинки можуть рухатись. З цього все й почалось. В 2011 заснував анімаційну студію “Маркус Фільм” в Україні.

Анатолій розкриє секрети створення фільму КРАМНИЦЯ СПІВОЧИХ ПТАШОК, а також розкаже про симбіоз творчості та нових технічних можливостей в анімації, показуючи та аналізуючи свої фільми.

Детальніше про майстер-клас та показ анімації тут

23 травня 12:00
@ Центр міської історії Центрально-Східної Європи
вул. Богомольця, 6
вхід вільний

ҐАЙ ЛІХТЕНШТЕЙН: Q&A та показ фільмів

Ґай Ліхтенштейн – сценарист і режисер. Народився та виріс в Тель-Авіві. Вивчав теорію кіно в Тель-Авівському університеті, провів рік в “Школі кіно і ТБ Сема Шпігеля” в Єрусалимі. З 2010 року навчається  у Віденській кіноакадемії, де переймає досвід від відомого режисера і сценариста Міхаеля Ханеке та знімає фільми.

ЗЛІСТЬ МЕДИТАЦІЇ 8′ Ґай Ліхтенштейн Ізраїль 2010
ПІСНЯ БЕЗ СЛІВ 14′ Ґай Ліхтенштейн Австрія 2011
ДОЗВОЛЬ МЕНІ ЗАЛИШИТИСЬ 4′ Ґай Ліхтенштейн Австрія 2012
AAAHRGH 5′ Ґай Ліхтенштейн Австрія 2015

23 травня 14:00
@ Центр міської історії Центрально-Східної Європи,
вул. Богомольця, 6
вхід вільний

КОМЕДІЯ ТА ДРАМА ДЛЯ ОКОЛИЦЬ І ГАРАЖІВ. Майстер-клас зі сценарної майстерності

У західній музичній культурі існує цілий пласт так званих «гаражних» проектів. Якщо ти маєш гітару, друзів та гараж, де ви можете збиратися, то потенційно ви вже зірки. Так починали Metallica, Nirvana, Korn… Та й компанія Apple стартувала в гаражі, хоч і без гітар. 

В Україні велика кількість гаражів, але дуже мало хорошої музики, існують цілі гаражні кооперативи, але немає міжнародних корпорацій. Кожен другий має в телефоні камеру, але хорошого кіна – немає. 

Для групи недостатньо лише гітар, потрібно, щоб всередині тебе звучала музика. Для того, щоб бути Apple, мало вміти програмувати, необхідно завжди бути невдоволеним результатом. Для того, щоб кіно зачепило, мало просто увімкнути камеру, потрібно вміти розповідати історії.
Усім, хто пробував знімати, хотів спробувати чи хотів хотіти спробувати, але потім передумав – майстер-клас зі сценарної майстерності і драматургії від одного з найбільш багатообіцяючих молодих українських режисерів Олександра Ратія.

24 травня 11:00
@ Центр міської історії Центрально-Східної Європи,
вул. Богомольця, 6
вхід вільний

КАТАЖИНА ҐОНДЕК: Q&A та показ фільмів

Авторка літературних форм та кінорежисерка. Випускниця курсу режисури та документалістики у школі Вайди. Полює на нереальне. Її найновіші роботи ВЕРХОВНИЙ, історія про гігантського пластикового Папу та ОСАННА, наратив, що деякою мірою розкриває кілька релігійних міфів.

МІСТО 3′ Катажина Ґондек Польща 2011

ОCАННА 9′ Катажина Ґондек Польща 2013

ВЕРХОВНИЙ 20′ Катажина Ґондек Польща  2013

РОМАНСИ 14′ Катажина Ґондек Польща 2013

Коментування вимкнене.