Wiz-Art Film School 2013

Тарас Дронь народився 6 березня 1980 року у Івано-Франківській області. Закінчив Національний Університет “Львівська політехніка”. З відео працює з 2006 року. Основний напрям відео робіт це музичне відео, реклама. В 2011 році створив свою відео продакшн компанію та рентал кінообладнання у Львові.

Кожен, хто тримає в руках сценарій хоче бачити одразу фільм на екрані кінотеатру чи в нетрях Інтернету. Етапи виготовлення кіно – чи є речі якими можна нехтувати і чи достатньо лише камери? Самовираження та колективна робота, амбіції та професіоналізм? Чи існують якісь правила? Режисер Тарас Дронь розкажу про особливості етапу підготовки, зйомки та монтажу вашого фільму.

Марія Зіґріст народилася 1985 року у Швейцарії.  Навчається на відділенні режисури у Цюріхському Університеті Мистецтв та Школі дизайну Род-Айленду.  Живе та працює  у Цюріху та Берні.

28 липня 14:30

Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Питання й відповоді до режисерки та акторки зі Швейцарії.

П’ЯНА ВЕЧІРКА 13′Швейцарія 2012

Дещо особливе стається на звичайній вечірці, на якій збираються молоді художники і бонвівани.  В їхньому прагненні випробувати кохання і життя вони не надають нічому значення, ризикують усім і танцюють  в неонових вогнях ночі… Всі разом і кожен сам по собі.

БУВАЙ, ЛЮБИЙ 10′Швейцарія 2011

Це фільм про кінець історії кохання.

КАФЕ ЖІЛЬБЕР  5′Швейцарія  2010

Звичайний день. Кафе в маленькому американському містечку. Раптом – закінчується кисень.

Народився 1983 року в місті Умань. Пра  цював художником в кінотеатрі, оператором на телебаченні, ведучим на радіо. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, за спеціальністю режисура художнього фільму, майстерня Михайла Іллєнка. Учасник Berlinale Talent Campus 2013.

28 липня о 13:00, Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

НИТКА 10′ 2011

Вік людини наче сад, завжди прекрасний і кожен раз інакший. В центрі оповіді – три різні періоди життя жінки.

ОТРОЦТВО 10′ 2008

На життєвому шляху людини є періоди, коли треба приймати рішення, чимось поступатися, з чимось миритися, а щось відстоювати.

КОРІННЯ 15’ 2013

Санько приїхав в дідівський будинок. Старі сусіди не впізнають Санька, і знайти спільну мову з оточуючими дуже важко. Єдина, хто впізнає його Софійка. В неї не склалось особисте життя, на руках залишилась дитина. Вони бачились ще в дитинстві, зараз між ними прірва. Вона живе поверхом вище, а він – у своїх спогадах.

БОРОДА 25’ 2012

Старий чоловік доживає віку сам у порожньому напівзруйнованому селі. Ім’я старого пам’ятає хіба що його донька та сусід Ґєник. Люди в селі, позаочі, називають старого – Борода. Та доньки нема поруч, а сусід не розуміє, що в старого на душі… Та одного разу в його руках опиняється патрон до рушниці… Ще мить – і все зміниться… Борода зникне.

Міхаель Ріттманнсбергер – режисер і сценарист з Відня, який мав досвід роботи над кількома короткими фільмами ще в юні роки у кіношколі. У 2003-2008 він вивчав мультимедійне мистецтво у Зальцзбурзькому університеті прикладних наук (спеціалізація – кіно/відео) і медіаарт та дизайн  у Вестмінстерському університеті в Лондоні.

“Три роки заради 11 хвилин”

Фільм Майкла “Ударений” показували на 72 фестивалях і наразі він отримав 20 нагород – але щоб досягти цього треба було пройти довгий шлях.

Це розмова про те, як фільм створювався: від сценарію та виробнитва і до дистрибуції на фестивалях, про падіння і злети режисури і чому ніколи не можна здаватись.

Кай Штаніке народився у 1986 році в Північній Рейе-Вестфалії, Німеччина. Під час навчання на відділенні режисури та телебачення в Дортмунді він зняв свої перші короткометражні фільми. Згодом Кай працював на студії X Filme Creative Pool у Берліні та на безлічі різних проектах як асистент режисера й асистент зйомок. Працюючи над повнометражними фільмами, Кай водночас продюсує і знімає короткометражні фільми і музичні кліпи. Його фільми були показані на фестивалях по всьому світу (Торонто, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Париж, Берлін, Мельбурн, Тель-Авів, Мумбаї) і отримали нагороди та хороші відгуки критиків.

ЦЕ МЕНЕ ПОГЛИНАЄ 3′Німеччина 2012

Я не можу про це забути. Я б із задоволенням. Але я ловлю себе на думці про те, що могло б бути, і втрачаю контроль над реальністю.

ГЕЙСЬКА ГОТИЧНА СЦЕНА 5′ Німеччина 2013

Школа – це суще пекло для цього молодого хлопця. Він вирішує покласти цьому край. «Гомосексуальна готична сцена» – суміш короткометражного фільму і кліпу, що відображає світову соціальну хворобу: знущання та насильство над іншими.

Флоріан Похладко – молодий режисер з Грацу, Австрія. Зі своїм фільмом «Можливо» він здобув нагороду «Кращий ігровий фільм» на Австрійському кінофестивалі «Diagonale». Флоріан народився і виріс в Австрії, однак вважає, що має слов’янське коріння.

Як віднайти свободу вибору у кіноіндустрії? З якими проблемами стикаєшся? Флоріан Похладко презентує свій проект, над яким працює, розповість про своє ставлення до створення фільмів та свій режисерський вибір, а також представить роботи інших австрійських молодих режисерів.

Ромас Забараускас – 23-річний литовський режисер здобув міжнародне визнання  і викликав національний скандал своїм дебютним короткометражним фільмом «Порно мелодрама», що взяв участь у програмі Берлінале 2011, показуючи спротив проти литовського гомофобного законодавства. Ромас закінчив режисуру в Університеті Париж 8, а також провів рік за обміном студентів у Хантер-коледжі, Нью-Йорк.

ПОРНО МЕЛОДРАМА 30 Литва, Франція, Фінляндія 2011

Йонас насолоджується життям зі своїм хлопцем Мейтасом, але останній хоче емігрувати з гомофобної Литви, щоб жити в більш гей-дружній країні. Щоб заробити гроші на еміграцію, Йонас погоджується знятися в порнофільмі зі своєю колишньою дівчиною Аквілі. Але Аквілі й досі не байдужа до Йонаса, і ось де починається мелодрама…

МИ БУДЕМО БУНТУВАТИ  76′ Литва 2013

Люк – чорношкірий хіпстер-ді-джей з багатої сім’ї в Нью-Йорку. Люк хотів би бути поганим хлопцем , але він розуміє, що це не легко, коли його оточують багатії. Коли він виявляє, що у нього є  бабуся у Литві, він кидає виклик своїм батькам і вирішує відвідати цю далеку країну, летячи прямо до столиці Вільнюса. Він закохується в місто, в чарівну дівчину на ім’я Марта і місцевий музичний гурт Бітмейкерс.

 

Коментування вимкнене.