Диваки у світі див

Бути іншим чи іншою – як це? Усі ми є диваками у світлі певних обставин, ніщо вже не дивує у буремні часи 2020-го: святкування Пасхи з рідними через відеозв’язок, програміст, що хоче винайти штучний інтелект, блогери здатні на все заради таких бажаних лайків. Усе, що нам залишається – грати мінігольф насолоджуючись життям та своєю дивакуватістю. 

У парку культури о 12 вересня о 21:00 або онлайн по всій території України на Wiz-Art Film Festival Online

ВАЖЛИВА ПОЛІЦЕЙСЬКА ФІГНЯ 12′ Ендрю Т. Бетзер США 2019

Група кадетів поліції проходить безжальний обряд ініціації в найгірший, пекельний день своєї підготовки.

БУНТАР 15′ П’єр-Філіп Шевіньї Канада 2019

Для наївного шестирічного Алекса таємничі патрулювання правим ополченням, куди входить його батько – це не більше, ніж нагода побавитися в хованки на природі. Аж поки він не заходить надто глибоко в ліс.

МОЖЛИВІСТЬ 12′ Володимир Клюєв Україна 2020

 Українська філософсько-психологічна драма з елементами наукової фантастики. Це історія молодого програміста, мрійника, який з усіх сил намагався досягти нечуваного – створити штучний інтелект. А тепер він готовий до довгоочікуваної, вирішальної розмови, яка може остаточно завершити його задум.

16 РОКІВ 4′ Патрик Бур Німеччина 2020

Покинути проєкт після шістнадцяти років раптом здалося мені правильним рішенням.

КОЙОТ 10′ Лоренц Вундерле Швейцарія 2018

Дружина й діти койота гинуть від нападу вовків. Переповнений людськими емоціями, він намагається перетравити, що сталося. Поруч з горем і мареннями дедалі більше місця починає займати зло.

#LIKE4LIKE 10′ Сергій Мисак Україна 2020

Тимур – блогер, одержимий популярністю. Аби підвищити кількість підписників, він приймає рішення, які вплинуть на його подальшу долю.

ВЕЛИКДЕНЬ 4′ Валерій Гриша Україна 2020

Бабуся рідко бачить свої дітей і онуків, бо ті працюють і навчаються в іншому місті. Великдень – чудова нагода знову зустрітися, але всі плани руйнує коронавірус.

АСКОНА 15′ Юліус Доммер Німеччина 2019

«Аскона» демонструє місце, яке непідвладне часу, яке не змінилося з 1950-х, але досі існує. Поле для мінігольфа як аналогія соціальному аналізові.

Коментування вимкнене.