ДОРОГА ДОДОМУ

Позаконкурсний міжнародний показ

5 серпня, п’ятниця, 17:00
Львівський палац мистецтв

Чи марною буде ця дорога, коли не знаєш де твій дім? Ціна любові, ціна вечері в ресторані, ціна картини на продаж. Ти рухаєшся крізь життя, хапаючись за смисли і визначення, боїшся впасти, боїшся загубити. Дім – там, де нічого не загублено. Все на місцях і любов завжди в ціні.

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

ЗАХІД 37’ Андрєй Аннєнскій Росія, Румунія 2015

Жахлива історія молодої мами, яка переїздить з глибинки до Москви, у пошуках кращого майбутнього для свого маленького сина. Проте, ціна, яку вона повинна заплатити за світле майбутнє, здається надто високою. Вона змушена пожертвувати своєю честю і гідністю.

МЕРКУРІЙ 5’ Меліс Балчі, Еґе Окаль Туреччина 2015

Молода художниця працює асистенткою в галереї. Після міжнародного мистецького ярмарку її начальник, власник галереї, запрошує її на розкішну вечерю. До них приєднується колекціонер творів мистецтва, куратор і директор установи.

НІЧОГО НОВОГО ПІД СОНЦЕМ 19’ Ціу Янг 2015

Випадок, що заплутав дві родини. Під сонцем немає нічого нового.

ПОКОРА 25’ Лаві Шіюнь Ху США 2015

Ітцукі – 40-річний су-шеф, права рука батька, пана Хашімото. Хоча син працює під керівництвом батька протягом останніх 20 років, у них різні погляди на їжу і життя. Одного разу коли пан Хашімото нездужає, він вирішує передати управління рестораном своєму синові.

загальна тривалість – 86 хв.

абонемент на всі дні фестивалю

Коментування вимкнене.