Фільми від Vienna Independent Shorts

АВСТРІЙСЬКІ КОРОТКІ МЕТРИ
найкраще з програми кінофестивалю Vienna Independent Shorts 2016

5 серпня, субота, 15:00
Львівський палац мистецтв

Цитуючи французького філософа Ролана Барта, короткий фільм – це та форма буття, котра не залишає нічого іншого, окрім як вигукнути “Це воно!”.  Барт описує коротку форму як захоплення “життя у його дрібницях, у його роздрідженості в сенсі усього нетривкого, несуттєвого, недоречного”. Ось це відчуття раптового захоплення на емоційному, інтелектуальному чи інстинктивному рівнях – одна з цілей VIS. Фестиваль, заснований у 2004 році, вирізняється особливим поєднанням сміливих програм та чіткої позиції.

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

РИТУАЛ КОЛЬОРУ 3’ Марія Луз Оліварес Капелле Австрія 2015

Жінка стоїть навпроти камери, вона – героїня, яку камера випробовує. Кольорова палітра, яку вона тримає, порушує чорно-білий фільм. Матеріал, який насправді “нічого не вартий” та думка про “марнування” стають її мистецькою роботою.

ПУСТЕЛЬНИЙ КВІТ 13’ Пітер Кутін, Флоріан Кіндлінгер США, Австрія 2015

Окрім азартних ігор, Лас-Вегас, перш за все, приніс електрику та світло у темряву пустелі Невада. Разом з німецькою композиторкою Крістіною Кубіш, музиканти та саунд-артисти Пітер Кутін та Флоріан Кіндлінгер створили чутливі до звуку електромагнітні поля, пов’язавши їх з неоном та світлодіодами.

ЛИХОВІСНА ДОЛИНА 14’ Пол Веннігер Франція, Австрія 2015

Відчайдушні солдати у битві Першої світової війни. Артилерійський вогонь, окопи, обличчя, застиглі від жаху. За допомогою різних методів Пол Веннігер пробує змінити зображення війни, яке стало звичним для багатьох, особливо через часову відстань до подій.

ЛІСОВЕ ЕХО 30’ Марія Луз Оліварес Капелле Австрія 2015

Молода жінка шукає у лісі своїх друзів, які несподівано щезли, в цей час троє дівчаток граються на березі озера. Початок фантастичної подорожі, в якій межа між реальністю та вигадкою стирається, й навіть смерть втрачає своє кінечність. Чий це сон і хто є сновидінням?

MeTube 2: Август співає Карміна Бурана 5’ Даніель Мошель Австрія 2016

Поблизу Баварської державної опери Август Шрам інтерпретує, мабуть, найбільш потужну на світі елегію – Карміна Бурана. Так склалася доля, що випадковий турист зняв цю сцену на свою камеру.

Коментування вимкнене.