БЕЗДУХОВНА КАЛАМУТЬ

Міжнародний позаконкурсний показ

6 серпня, субота, 21:00
Львівський палац мистецтв

Готуючи собі омлет на сніданок, відчуй безглуздість свого існування. Вивішуючи випрану білизну у себе на подвір’ї, відкрий портал у найближчу галактику. Розповідаючи дітям казку на ніч, не забувай про кулі, вогнемети й озброєних повстанців. Розчисти каламуть повсякдення і готуйся до світла.

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

9 ДНІВ – З МОГО ВІКНА В АЛЕППО 13’ Томас Вроге, Флор ван дер Мелен Нідерланди, Сирія 2015

У серпні 2012 року, вранці, відомий сирійський фотограф Ісса Тоум помічає, як молоді хлопці приносять мішки з піском на його вулицю. Як виявляється, це початок сирійського повстання у місті Алеппо. Дев’ять днів переховуючись у своїй квартирі, Тоум хапає свій фотоапарат і записує усе, що відбувається ззовні.

 

АВАРІЇ, ПРОМАХИ ТА НЕВДАЧІ 6’ Джеймс Каннінгем Нова Зеландія 2015

Батько-опосум розповідає своїм дітям історію про найнебезпечніших з усіх ссавців – людей! Ця чорна комедія для дітей і їх батьків – сміховинний і жорстокий алфавіт смерті і шкоди, яку неотесані люди завдають тваринам.

ХАЩІ САТАНИ – ДВА 30’ Віллі Ганс Німеччина 2015

Отто і Ульріке спільно управляють фермою і наймають на роботу групу людей з обмеженими фізичними можливостями. Для Джейкоба ця робота є курсом реабілітації після в’язниці. Для Отто ситуація стає надто складною і він більше не справляється зі своїми обов’язками. Коли ж на кухні розіб’ється чашка Ульріке, уся страшна правда вийде на поверхню.

 

ЩАСЛИВІ ФІНАЛИ 16’ Ханнес Тор Арасон Ісландія 2014

Після того, як паркувальник Денніс більшу частину свого життя провів у самотності, він вирішує вийти за межі своєї зони комфорту і починає відвідувати сеанси еротичного масажу. Так він знайомиться з масажисткою Мей. Раптом між двома ізгоями суспільства виникає унікальний зв’зок. Проте їхньому спільному майбутньому загрожує злий бос Мей – Папа Майкл.

ПОДВІР’Я 20’ Андре Нова Олів’єра Бразилія 2015

Ще один день з життя літньої подружньої пари з передмістя.

загальна тривалість показу – 79 хв.

абонемент на всі дні фестивалю

Коментування вимкнене.