Національний конкурс 2015

22 травня о 21:00 та 23 травня о 19:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудуться покази фільмів національного конкурсу Wiz-Art 2015. Найкращі фільми визначатимуть журі, а також глядачі.

Повна програма фестивалю.

ЯК ШЕВЧЕНКО ШУКАВ РОБОТИ 21′ Арсеній Бортник Україна 2014 

Екранізація однойменного оповідання Осипа Маковея. У фільмі розгортається неймовірна історія про те, як сам Тарас Григорович сходить зі свого портрета після відзначення його ювілею на бенкеті наукового товариства, що носить ім’я поета. Шевченкові нудно слухати промови про свою геніальність – і він вирішує знайти собі роботу.  Але багато хто просто робить собі кар’єру на великих іменах. Автори фільму вважають, що найкращі ліки від усіх моральних хвороб – сміх та іронія.  Так само, як 100 років тому вважав автор оповідання.

ПОКОЛІННЯ  23′ Мар’яна Литвинова Україна 2014

Всі ми різні, і кохаємо по-різному. Проте, ми однаково боремося за любов.

В ДЕРЕВАХ 10 Марися Нікітюк Україна 2014

Двоє маргіналів – сентиментальний м’який Стьопа та мачо українських доріг загрубілий Колян – грабують вночі взимку недобудовані дачі. Їх алкозапалу та вмінь вистачає лише на супутникову тарілку та видраний вуличний ліхтар. В передранковий час за друзями пускається навздогін зграя собак, що охороняли територію. Стьопа та Колян тікають від собак по занесеному снігом ябленувому саду, чорні-дерева покручі простягаються на кілометри вдаль за горизонт.

НІЖНІСТЬ 18 Анастасія Максимчук Україна 2014

Тихий ранок пробирається крізь гілки дерев до вікна молодого подружжя. Вона допомагає йому зав`язати краватку, а він пропонує їй завести собаку. Здається, що смерть – це щось, що трапляється тільки по телевізору та тільки з поганими людьми. Аж раптом, один неправильний рух – і цей затишний світ перевертається догори дриґом за одну лише мить.

БЕРЦИ 16′ Андрій Литвиненко Україна 2013

Фільм «Берци» – це комедійна історія про сучасного молодого хлопця, котрий обманює свою маму, яка працює за кордоном, що переводиться на заочне навчання в податковій академії заради служби в армії, а сам насправді відривається на музичних концертах та мріє стати рок-зіркою. Але одного дня мама раптово повертається назад і сину доводиться розіграти справжнє шоу, щоб викрутитися зі своєї брехні.

КРАМНИЦЯ СПІВОЧИХ ПТАШОК 18′ Анатолій Лавренішин Україна 2014

У 1682 році під час своєї останньої подорожі до Османської імперії Антуан Галлан занотував декілька історій, що розповів йому бродячий чернець. Невідомо чому, але вони так і не увійшли до славнозвісного видання «Тисяча і одна ніч». Минуло більше, ніж 300 років, і анімаційна студія «МаркусФільм» втілила одну з найфантастичніших історій зі збірки про принца Будуша та нарекла її – «Крамниця співочих пташок».

ВІДДАЛІК 12 Катерина Горностай Україна 2015

«Ми будемо з тобою разом, допоки смерть не розлучить нас» – це відповідь на питання «доколи?». А як щодо іншого питання – «як ми будемо?». Бо коли закінчиться закоханість, доведеться вирішувати «як». І «як довго» також. Молода пара шукає відповіді на ці питання.

Я ТЕБЕ ЗНАЮ 23 Марія Пономарьова Україна 2014

Час 45-річної філологині минає за буденністю з домашніми квітами у вазонах та бажанням вибудувати майбутнє сина, самостійно обравши йому квартиру. Тож коли подруга-ріелтор натякає на можливість хоч одного разу розслабитися, жінці це рішення дається досить не просто. Проте, саме цей вечір стає для неї чимось більшим,  ніж розвагою.

ЛИСТОПАД 21 Марія Кондакова Україна 2014

Осiнь стоїть на околицях Києва. Валя, самотня 40-літня жінка, готує сухе листя до спалення в  лісі, біля двору, де вона працює. Несподівано з’являється дивний незнайомець. Він зваблює жінку,  щоб потрапити до неї в квартиру. Через деякий час Валя, непомітно для себе, стає заручницею у власній хаті.

ДАВАЙ НЕ СЬОГОДНІ 18′ Христина Сиволап Україна 2014

Дідусь Льоша та бабуся Христя вирішили померти в один день. Та в старого постійно знаходяться причини, аби відкласти цю подію. Стає зрозуміло: в голові діда зріє якийсь план. Старому доведеться піти на відчайдушні вчинки, аби втілити задумане в життя та переконати бабцю відкласти день спільної смерті.

Коментування вимкнене.