ДОРОГА ДОДОМУ. Фільми незалежності

24 серпня о 15:00 ми переглянемо друку із двох спеціальних підбірок українських фільмів до Дня Незалежності.

Відчуття дому та належності до спільноти часто з’являється у розриві з нею. Щоб не стати заручниками самих себе, треба подолати власний шлях. Дорога до “я” завжди терниста, пролягає крізь моменти занепаду, пошуків мети та сенсу, але ті, що шукають, обов’язкового знайдуть свою дорогу додому.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів

УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ 30’ Руслан Батицький Україна 2013

Дрімотну німоту деградованого шахтарського містечка порушує поява молодої вчительки. Між нею та хлопцем-шахтарем спалахує почуття. У місцевих молодиків, що збиваються в зграю навколо найсильнішого, це викликає тваринну агресію та лють. В боротьбі з інакшістю зло набуває пишних барокових форм…

 

КРОВ’ЯНКА 23’ Аркадій Непиталюк Україна 2016

Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву – кров’янку – для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим – стравою зі свинячої крові. Але Маша – єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

 

ПОВЕРНЕННЯ 10’ Олександр Ратій Україна 2012

Історія людини, яка народилась в минулому столітті і тисячолітті. У місті і державі, яких тепер не існує на мапі. Вона повертається у місто, в якому тільки і є що два пологові будинки, два заводи і два кладовища. Навіщо / Чому?

 

РЕВЕ ТА СТОГНЕ 30’  Надія Парфан Україна 2017

Як далеко можна зайти на шляху до мрії? Женя і Макс перестали ходити в офіс і серйозно взялись за музику. Їхній гурт має назву «Reve ta stohne». Хлопці займаються горловим співом і мріють стати справжніми рок-зірками. Та для початку їм знадобляться музичний кліп і студійний альбом. А головним чином – гроші, якими треба за це заплатити. У пошуках заробітку «Reve ta stohne» їдуть на Захід.

 

Коментування вимкнене.