НА ПЕРЕХРЕСТІ ІСТОРІЇ. Фільми незалежності

24 серпня о 13:00 ми переглянемо першу із двох спеціальних підбірок українських фільмів до Дня Незалежності.

Як це бути і жити в Україні сьогодні? Фільми у цій підбірці вибудовують хронологію сучасної української історії через суб’єктивну лінзу кожного чи кожної. Герої цих робіт дотичні до творення нашої незалежності сьогодні, саме вони дають впевненість, що фраза “все буде добре” звучатиме частіше.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів 

 

ОБЛИЧЧЯ 25’ Нікон Романченко Україна 2014

Історія українського Майдану 2013-2014 років, яка проходить крізь обличчя героїв української революції ХХІ століття. Від романтичного співочого початку – до палаючої вогненної боротьби за свободу і незалежність.

 

ЗЄЛЬОНИЄ ЧЄЛОВЄЧКІ 4’ Вавилон’13 Україна 2014

“Поехать домой, наебашиться… В баню сходить по-человечески… Сауну…”Солдати з України та Росії в окупованій військовій частині в Євпаторії, Крим.

 

ЛЮДИ, ЯКІ ПРИЙШЛИ ДО ВЛАДИ 17’ Олексій Радинський, Томаш Рафа Україна 2015

Стрічка простежує поступове занурення суспільства у війну. Знята в березні-квітні 2014 року на Донбасі, на сході України, вона зображує деградацію соціального протесту до збройного повстання, яке значною мірою підтримувалося прихованим іноземним вторгненням.

 

ЛИСТОПАД 21’ Марія Кондакова Україна 2014

Осiнь стоїть на околицях Києва. Валя, самотня 40-літня жінка, готує сухе листя до спалення в  лісі, біля двору, де вона працює. Несподівано з’являється дивний незнайомець і зваблює жінку. Через деякий час Валя, непомітно для себе, стає заручницею у власній хаті.

 

ЛЕНІНОПАД 11’ Світлана Шимко Україна 2017

Іронічний документальний фільм про прощання з радянською епохою в Україні. Під час спіритичного сеансу з духом Леніна ми дізнаємося про наше минуле, теперішнє та майбутнє. Фільм показує розквіт та занепад ідолів, а також фантастичне загробне життя привидів історії.

 

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ 16’ Антоніна Ноябрьова  Україна 2016

Ви можете судити про країну за тим, як вона ставиться до дітей та старших. Це історія літньої жінки, що, як і безліч інших літніх людей в Україні, страждає від нестатків і бідності. Та попри всі біди на життєвому шляху, вона не втрачає надії та сподівається на краще.

 

Коментування вимкнене.