Подати фільм


Правила прийому на Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art 

Львів, Україна

Для участі у міжнародній конкурсній програмі Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art приймаються роботи усіх жанрів. Виробництво усіх фільмів повинно бути завершеним у 2021 або 2022 р., а їх хронометраж з титрами не повинен перевищувати 34 хв. Роботи, зроблені для рекламних або PR-цілей, не можуть брати участь у міжнародній конкурсній програмі.

Для участі у національній конкурсній програмі приймаються роботи українських режисерів, а також осіб з іноземним громадянством, які проживають на території України. Виробництво усіх фільмів повинно бути завершеним у 2020 або 2021 р., а їх загальний хронометраж не повинен перевищувати 34 хв. Селекційна комісія Фестивалю може рекомендувати фільм для участі у міжнародній конкурсній програмі.

Фільми, які вже раніше були показані на ЛМФКФ Wiz-Art або ті, які раніше отримали відмову селекційної комісії фестивалю, не мають право на повторний розгляд.

Усі фільми повинні бути представлені в оригінальній версії з вбудованими англійськими субтитрами в цифровому форматі (H264).

Нагороди

Grand Prix (визначається  серед фільмів міжнародного та українського конкурсів)

Найкращий сценарій у міжнародному конкурсі

Найкращий український короткометражний фільм

Приз глядацьких симпатій

Журі

Журі фестивалю складається із трьох міжнародних експертів.

Журі переглядає всі фільми конкурсних програм Фестивалю.

 Подача / Терміни

Для подачі фільму на Фестиваль необхідно заповнити онлайн-заявку, а  також подати необхідні документи до 1 квітня 2021 року (early bird) та 11 травня 2021 (late bird) для міжнародних фільмів і аналогічно для національних фільмів.
Фестиваль стягує плату за подачу. Усі збори не підлягають поверненню.

Подача для українських режисерів та представників кіношкіл є безкоштовною у випадку подачі early bird (до 1 квітня).

Підтвердження

Підтвердження вашої заявки прийде на вашу електронну пошту автоматично після надання дійсної копії фільму.

Просимо вас утриматися від особистих контактів з дирекцією Фестивалю задля отримання інформації про вашу заявку. Про відбір або відмову фільму ми повідомимо усіх кандидатів особисто у відповідному електронному листі до 15 травня 2021 року. Рішення селекційної комісії про відбір чи відмову в участі є остаточним і не підлягає обговоренню. Після того, як фільм було відібрано для участі у конкурсній програмі Фестивалю Wiz-Art,  ви більше не зможете відкликати свою заявку.

Авторські права / Відтворення

Особа, що подає фільм на розгляд (селекцію), несе відповідальність за дотримання з боку фільму авторських/суміжних прав, необхідних для показу фільму в рамках конкурсної програми Фестивалю.

Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art має право використовувати уривок з будь-якого фільму, поданого і прийнятого для показу на Фестивалі, в рекламних цілях фестивалю.

Будь-яке подальше використання фільму, про яке не згадується в цих правилах, буде обговорюватися з заявником.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, надсилайте на festival@wiz-art.ua

Коментування вимкнене.