Sound and Vision. Фільми-відкриття

В Дворику Львівської Ратуші на церемонії відкриття 13-го кінофестивалю Wiz-Art ми переглянемо фільми разом з виступом TIK TU, PILIKAYU, ПАЛІНДРОМ, MARYANA KLOCHKO, МАРК ТОКАР та МОНТЕСК’Є. Унікальний формат та досвід, який неможливо ні з чим порівняти. Фільми оживають на екрані двічі – в новому музичному супроводі, а також з оригінальним звуком. Музиканти уже працюють над новими композиціями до фільмів. Найцікавіше, що оригінальні аудіодоріжки вони почують разом з глядачами на відкритті фестивалю.

ІСТОРІЯ 5’ Йоланта Баньковська Польща 2019

Роздум про сучасну людину в епоху всюдисущих технологій.

BRAVE FACTORY 5’ Тіна Танащук, Андрій Міськів Україна 2020

Жук і його вірний друг Дерево прийшли на фабрику, щоб перетворити злагоджений промисловий об’єкт на світ химерної краси.

ХОВАНКИ 7’ Барбора Галіржова Чехія 2019

На тлі дитячої гри ховається розповідь про плин і сприйняття часу. Аби виграти в грі, малий хлопець стає старим чоловіком, і його життя зводиться до забави в хованки.

ВЕЛИКДЕНЬ 4’ Валерій Гриша Україна 2020

Бабуся рідко бачить свої дітей і онуків, бо ті працюють і навчаються в іншому місті. Великдень — чудова нагода знову зустрітися, але всі плани руйнує коронавірус.

ЦИКЛ 6’ Юлія Бенедиктович Польща 2019

Головна героїня застрягла в ритмі міста, її переслідують глюки й міський шум. Вона розриває цикл непосильних кошмарів, щоб відчути на собі інший світ.

FATALIS 3’ В’ячеслав Бігун Україна 2020

«Fatalis» (лат. доленосний) — це погляд на життя і долю волоського горіха, символ розуму, мудрості й натхнення.

ПОРОЖНІ МІСЦЯ 8’ Жефруа де Кресі Франція 2020

Де всі? 

13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art відбудеться за підтримки Українського культурного фондуЛьвівської міської ради та Державного агентства України з питань кіно.

Коментування вимкнене.