Sound & Vision

7 серпня відбудеться показ фільмів від мистецької формації Wiz-Art, який супроводжуватиметься імпровізацією на органі від Івана Остаповича.

Іван Остапович – диригент, композитор, директор Львівського органного залу. Остапович навчався спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької в Львові, вивчав диригування у київській консерваторії та фагот і композицію у львівській. Є лауреатом першої премії всеукраїнського конкурсу диригентів у м. Херсон. Співзасновник музичної агенції Collegium Musicum Lviv та камерного оркестру з такою назвою. Саме з цього оркестру виріс Ukrainian Festival Orchestra, що нині успішно грає зі світовими зірками класичної музики.

Іван Остапович – орган
Wiz-Art – візуальний супровід

Подія

Купити квитки

КІНОПРОБИ: ЧАСТИНА ПЕРША 7′ Емма Сівідж Велика Британія 2016

Німе кіно, яке складається зі старих і нових кінопроб. Фільм показує зірковий талант і харизму Одрі Гепберн, Роберта де Ніро, Мерилін Монро, Мілли Йовович, Чарлі Чапліна, Елвіса, Одрі Тоту, Джуді Гарленд і Нів Кемпбелл, та ін. Це кінопроби з фільмів “П’ятий елемент” та “Амелі”.

ЛЕГКІ ІГРИ 7′ Анна-Марія Бохард Канада 2017

Стара 16-мм кіноплівка вся подряпана, помальована й дуже заплямована квантовими точками. На перший погляд, це фільм про звук, місяць і екзотичних пташок, але для мене він радше про нарацію, грайливість і експерименти.

ВЕРТІННЯ 5′ Олівер Сміт США 2018

У фільмі абстрактні зображення комбінуються з електронними звуками.

МЕЖА АЛХІМІЇ 20′ Стейсі Стірс США 2017

У фільмі актори німого кіно Мері Пікфорд та Джанет Ґейнор — неначе перенесені з їхніх ранніх фільмів 1920-х у сюрреалістичну епопею — перекручену історію про Франкенштейна й неочевидні наслідки руйнування вулика. Фільм складається з понад 6000 колажів ручної роботи.

 

ДАЛІЯ 4′ Анна Моїс США 2017

Через метафоричну історію любові фільм “Далія” досліджує стосунки двох людей, що страждають від психічних захворювань. Це — подорож у строкатий мінливий світ, різнобарвне королівство, що зазнає змін і метаморфоз, аби відобразити стан душі, яка поглинута темрявою. Базуючись на злетах і падіннях у стосунках моїх батьків, ця показова прониклива історія несе в собі виважений огляд досвіду життя з психічним захворюванням, а також того, як любов, терпіння та відданість здатні подолати навіть найбільші перешкоди.

ОЛЕНЕХЛОПЧИК 15′ Катажина Ґондек Бельгія Хорватія Польща 2017 

Коротка історія про дивне сплетіння любові і ненависті. Її початок – народження сина мисливця. Хлопчик з’являється на світ з невеликими гульками на голові, які незабаром перетворюються на роги оленяти. Сюрреалістичне й спотворене бачення світу, в якому “кожна людина вбиває те, що любить” — цікавий погляд на мисливство, людські стосунки та довкілля.

Коментування вимкнене.