Фестиваль Wiz-Art 2017. Що таке ТИОРІЯ ЖИТЯ?

11-15 жовтня пройде 10-ий фестиваль Wiz-Art.

І ось прийшов той час, коли ми готові познайомити вас із постером та концептом цьогорічного фестивалю.

Короткометражне кіно відзначається динамікою думки, швидкістю реакцій, сміливістю у висловлюваннях і актуальністю.

Це фільми без бюджетів і з бюджетами, з багатих країн і з країн, де люди потерпають від голоду.

Але передовсім це фільми з авторським поглядом і бажанням промовити до світу. Саме за такими фільмами ми полюємо, щоб переглянути їх разом з вами. Під час фестивалю на 15 кінопоказах ми подивимось більше 100 ретельно відібраних з-поміж близько 1000 поданих на наш фестиваль робіт. З програмою можете ознайомитись тут. 

У нас ви отримаєте унікальну можливість поспілкуватись з міжнародними та українськими гостями фестивалю, навчитись, поділитись, прожити 5 незабутніх днів під час Wiz-Art Lab, потанцювати на вечірках і разом помислити про виклики, що постають перед людиною у сучасному світі. Про це прийнято теоретизувати, але про це не прийнято говорити.

Слоганом цьогорічного фестивалю є фраза з двох слів – ТИОРІЯ ЖИТЯ.

Неправильно написавши, ніби алітерати, ми хочемо закцентувати на поверховості сприйняття світу, в якому прийнято шукати простих рецептів до щастя, про намагання здватись замість бути.

Ми знаємо, що правильні відповіді ніколи не бувають простими, і разом з вами хочемо пошукати складні та багатогранні точки зору та дотику. Закликаємо всіх бажаючих побути з нами 5 днів, не заради селфі в інстаграмі, а заради близькості одне з одним, заради живого спілкування з фільмами та людьми, заради щирої одкровенності, якої так бракує в світі технологічного прогресу та декларованих, а не практикованих цінностей.

Особливу роль цього року займатиме розмова, тому очікуйте багато обговорень.

“Теорія життя – це наче чітка інструкція, якої ми чекаємо, аби безумовно досягнути успіху, стати щасливими і крутими, як в рекламному ролику. Тому абсурдизована побутовою помилкою “тиорія житя” має таку гостроту і суперечливість”, – Ольга Марусин, авторка дизайну постера.

LISFF Wiz-Art 2017 poster_RGB

“Це те, як ми все частіше постаємо одне перед одним, замиловані своєю репрезентацією, ми втрачаємо обличчя і стаємо чужими та самотніми. Хто ти сьогодні і як ти взаємодієш з цим світом? Ідея цього слогану виникла, коли я їхала денною електричкою Чернівці-Львів  і наштовхнулась на лисуватого чоловіка 40-45 років. Судячи зі всього, він повертався з гір і в товаристві галасливих дітей та друга, що бухав літрове львівське, читав книжку про успіх. Це справило на мене настільки розпачливе враження, що я не могла про нього забути кілька днів. Мені здається, що зараз багато хто почуває себе загубленими і тому шукає свої відповіді у мотиваційних книжках-інструкціях про радість, шалений успіх або нищівний фейл (і ніколи не буває середньо) чи мотлох, який треба викинути, чи роботу, яку обов’язково прийнято любити. Мені здається, що відповідь на питання про життя значно складніша, ніж пишуть ці терапевтичні книжки і шукати її варто в спільному пережитті мистецтва і спільному проживанні власне цього життя. Може бути, що це також моя особиста ностальгія за аналоговим дитинством і прагнення все більше перебувати в off-line. Я сподіваюсь, що ми як мінімум про це поговоримо в пошуках ТИОРІЇ,”- Ольга Райтер, директорка фестивалю.

Квитки на фестиваль можна придбати від сьогодні за посиланням онлайн чи в оффлайні за адресою вул. Галицька, 1 (Communa)

абонемент на всі події до 30.09 – 360 грн.

абонемент на всі дні після 29.09 до 11.10 – 500 грн.

абонемент на один день – 150 грн.

1 кінопоказ – 50 грн.

Офіційні партнери фестивалю:

Львівський палац мистецтв, Львівська міська рада, Державне агенство України з питань кіно, ЛКП “Львівський кіноцентр”.

Коментування вимкнене.