Відтінки любові

Модерна любов – яка вона? Що змушує нас сказати кілька магічних слів, на які ми так чекаємо? Темний погляд на світ стосунків і кохання у своїх крайнощах, складні уявлення про хороших хлопців, здорові стосунки та непередбачувану романтику в програмі нецинічних і нетрадиційних історій кохання.

Це онлайн-кінопоказ, дивитись фільми можна на Wiz-Art Film Festival Online 

ЛІТНІЙ РАНОК 7′ Патрик Муроні Швейцарія 2019

Літо. Двоє друзів усю ніч танцювали на рейві. Вранці їм потрібно додому.

ПОТАНЦЮЙ ЗІ МНОЮ 19′ Лауренс Пероль Норвегія 2020

Збірка фрагментів із непевного періоду в стосунках Стурли й Алми. Стурла втратив свою точку опори, коли кинув навчання, а Алма насолоджується безтурботним життям на Лофотенських островах. Несказане просочується крізь тріщини й поволі руйнує їхні стосунки.

ТЕРЕЗА 9′ Ґабріеле Чансес Італія 2019

Старий чоловік вирішує купити надувну ляльку й перетворити її на свою покійну дружину.

У ВИПАДКУ ПОЖЕЖІ 23′ Томаш Паула Маркеш Португалія 2019

У португальському селі літо, й  відбуваються народні святкування. Шіко не дає спокою злочин на ґрунті ненависті, що скоїли в його селі проти хлопця, котрий таємно був із ним близьким. Під тиском друзів Шіко старається наслідувати їхні соціальні стандарти і приховати свої страхи й бажання.

ПУПОВИНА 7′ Олександр Бубнов Україна 2018

Стрічка про материнську любов, надмірну турботу, котра не дає сину подорослішати й робить дитину всередині нього безпомічною та інфантильною на роки.

ЛОСКОТУНЧИК 13′ Доменіко Модаффері Італія 2019

Джузеппе – хлопець без руки. Але коли він зустрічає прекрасну Віолу, то приховує цей факт про себе і навіть прикидається піаністом.

З ЛЮБОВ’Ю, МАТТІ 18′ Ярно Ліндермарк Фінляндія 2019

У невеликому фінському містечку Іматра біля російського кордону – літнє сонцестояння. Матті, 54-річний самотній чоловік, зустрічає Машу, російську трансґендерну жінку. Коли сутеніє, Матті доводиться постати перед наслідками свого фальшивого життя.

Коментування вимкнене.