Пошук: фільми кіношкіл Європи

ПОШУК – це кінопрограма, що складається з короткометражних робіт студентів з Національної польської кіношколи у Лодзі (Кіношкола в Лодзь), Німецької академії кіно і телебачення в Берліні (DFFB) та Київського національного університету кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. Кожна школа має досить академічний підхід до навчання, і в рамках програми ви можете побачити різноманітні жанри, стилі та авторські бачення у вигляді експериментів під час навчального процесу на курсах. Всі фільми підбірок показують ранні студентські роботи режисерів, які отримали визнання на міжнародних фестивалях.

НАВЧИТИСЯ ПЛАВАТИ 17’ Ґая фон Шварце Німеччина 2018

Одного звичайного недільного ранку Карін бере шосейний велосипед дочки, щоб побачити Віланда, що живе на маленькій віддаленій фермі. Піддавшись незрозумілій придушеній тузі за вже дорослим сином, Карін з’являється без попередження у його новому домі.

СТРИБОК ДО МІСЯЦЯ 5’ Лассе Гольдгус Німеччина 2018

Майор Луна стрибає до місяця. У басейні вона втілює свою мрію – витати в невагомості.

ХЛОПЕЦЬ У КАРТАТІЙ СОРОЧЦІ 5’ Александра Одич Німеччина 2019

Раптом з’являється він. На обідній перерві він завжди стоїть один на шкільному подвір’ї. Віра спостерігає за ним з таємним захопленням.

ДЕНЬ ІКС 16’ Катаріна Рівіліс Німеччина 2019

17 червня 1953 року Фріда збиралася святкувати свій восьмий день народження, але натомість вулицями східного Берліна їдуть танки. Фріда з матір’ю чекають гостей, але вони сьогодні не прийдуть. Її батько не повертається з демонстрації, і мати повільно втрачає контроль.

ХАОС 5’ Самуель Ауер Німеччина 2018

«Хаос» – казка про диявола. Що роблять бігун, бездомний і дві свині в лісі? «Хаос» – історія про жадібність та її наслідки. Це короткометражка, яку слід дивитися кілька разів, оскільки вона все більше і більше розкриває те, що лежить за її формою.

КИМ МИ БУЛИ 13’ Ганна Мартін, Мелані Вельде Німеччина 2018

Гольґер відчуває себе чужим у будинку, який раніше був його домом. Разом із колишньою дружиною і дочками дивиться на щойно померлого улюбленця, кролика Полді.  Дівчатка вирішують, що Полді заслуговує на належний похорон.

ЧЕКАТИ 8’ Лассе Гольдгус Німеччина 2019

Чоловік почувається ізольованим через сучасні технології й страшенно непокоїться, адже його ігнорує дівчина мрії.

КУРКА 13’ Анджей Бжузка Польща 2020

Тола працює над дитячою книжкою про поведінку тварин. Її надихає домашня курка, з якою вона спілкується за допомогою інтернет-перекладачки з мови тварин. Усе виходить з-під контролю, коли її хлопець намагається саботувати її роботу, перекладачка втручається в її приватне життя, а курка намагається втекти. «Курка» –це коротка сатира про студентів, які живуть у Польщі. Ну, і будь-де.

ТАКЕ ГАРНЕ МІСТО 8’ Марта Кох Польща 2019

Ранок. Жінка прокидається, підходить до вікна і з подивом помічає, як її хлопець цілує іншу на вулиці. Дезорієнтована, вона вибігає з квартири, щоб спіймати його на гарячому, але не застає їх. Жінка вирушає в самотню подорож по місту, яке з кожною наступною вулицею стає все більш задушливою і безжальною.

РОЗБИРАЮЧИСЬ З РАХУНКАМИ 13’ Зузанна Ґрайцевич Польща 2019

У фільмі розповідається історія літньої жінки Галини, яка приймає важке рішення і відстоює справедливість і власну гідність. Цей фільм –спроба вирішити проблему маргіналізації потреб літніх людей та їхньої якості життя. 

КВАДРАТУРА КОЛА 5’ Кароліна Шпехт Польща 2018

На перший погляд здається, що КВАДРАТ живе серед хаосу та безлічі змін. Але чим далі ми можемо помітити, що системи, в яких він функціонує, постійно повторюються, вводять рутину, гіпнотизують, не допускаючи жодного руху. Одного разу новий елемент прокрадається до візерунка, який на мить дозволить КВАДРАТУ трохи по-іншому подивитися на реальність.

БЛИЗЬКІ 14’ Зофія Ковалевська Польща 2018

Донька-підліток Ольги несподівано потрапляє у лікарню. Мати стикається віч-на-віч не лише з хворобою доньки, а й з колишнім чоловіком, якого не бачила роками.

ВАГА 12’ Юрій Шилов Україна 2015

Молодий чоловік лягає в сквері на траву. Це стає однією з причин розмов інших людей.

СКАЖИ “КУКУРУДЗА!” 15’ Валерія Кальченко Україна 2015

Що, якби Рокі Бальбоа був дівчиськом з Польщі, з дефектом мовлення та 152 см на зріст, котре мріє вступити до театрального університету в Києві? Знайомтесь, Вероніка Клешня, вона навчить як досягти успіху.

ХТО ПІДСТАВИВ КІМА КУЗІНА? 26’ Антоніо Лукіч Україна 2015

Кім Кузін – колись дуже відомий у СРСР персонаж. У 1974 році, він народився ювілейною 4-мільярдною людиною, та із самого свого народження став символом усіх дітей СРСР. У цьому документальному фільмі, ми намагаємося розшукати Кіма Кузіна сьогодні, та взяти у нього історичне інтерв’ю.

ПТАХИ 6’ Микита Лиськов Україна 2011

Фільм про птахів та їх кохання на тлі катастрофи.

Коментування вимкнене.