Q&A. Декел Беренсон

10 версесня о 17 годині на Wiz-Art Lab зустрічаємося зі сценаристом режисером Декелем Беренсоном. Говоритимемо про сценарій короткометражного фільму.

Зокрема, на основі досвіду роботи над премійованими короткометражними фільмами “Ашміна” (Непал) й “Анна” (Україна) Декел розповість про джерела для натхнення, структуру і те, як утілити написане на екрані.

Пряма-трансляція розмови відбудеться на Facebook-cторінці Wiz-Art. Запис буде достпуним на YouTube.

Q&A. Декел Беренсон

Декел Беренсон

Британський сценарист ізраїльського походження, режисер, член Академії кіномистецтва і наук. Декел черпає натхнення зі своїх подорожей, а він побував у більш ніж шістдесяти країнах, і на власні очі бачить справжні соціальні й гуманітарні кризи.

Його фільм “Анна” вперше позмагався на 72-му Каннському кінофестивалі й здобув нагороду “Найкращий британський короткометражний фільм” на 22-й церемонії вручення нагород Премії британського незалежного кіно.

Його короткометражна стрічка “Ашміна” здобула численні нагороди, включно з найкращим короткометражним фільмом на 59-му Краківському кінофестивалі, найкращою ігровою короткометражною стрічкою на 36-му Єрусалимському кінофестивалі, що дало змогу фільму потрапити на розгляд Американської кіноакадемії.

Партнер події: Посольство Ізраїлю в Україні

13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art відбудеться за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради та Державного агентства України з питань кіно.

Коментування вимкнене.