Я з тобою

Ми тут, щоб сказати тобі одну просту річ — я з тобою.

Ми тут, аби передати тобі ідеї та сенси, які через кіно творять найсміливіші. 

Ми — щоб створити простір для розмови.

Всі 13 років ми були на зв’язку і тримали руку на пульсі часу, щоб побачити, зрозуміти більше. Ми дивились разом ті фільми, що викликали посмішку чи обурювали, зігрівали чи кидали в холодний піт, надихали чи провокували нас. Ті, що, як нам здавалось, розкодовують людське життя. 

Знаєш. Цього року не буде кінофестивалю, до якого ми звикли.

Не буде великих екранів та темних кінозалів. Не буде стійки з квитками, черг до входу, випадкових зустрічей зі знайомими у холі, не буде безпосереднього спілкування на малій відстані одне від одного. Рукостискань не буде. Втім буде дещо інше. 

За 2020-й ми відчули як це бути самотніми чи навіть одинокими, як це боятись собі подібних і бути безпомічними перед невідомим. Ми проживаємо, але поки що не до кінця розуміємо як це — бути тут і зараз. 

Світ змінюється і не перестає нас дивувати. Особиста та творча свобода стали для нас цінністю номер один. Але свобода — це передусім відповідальність. За себе і за інших. Тільки від нас залежить чи пандемія, засилля популістських урядів та тиранів повернуть нас у минуле, чи ж навпаки зроблять нас свідомішими і об’єднають для творення кращого майбутнього.

Тому вийди на зв’язок, дай п’ять, обіймемось міцно, хоч і  віртуально. 

Знайди час для тиші й темряви хоч у домашньому, але ж кінозалі!!! Прийди дивитись кіно разом в оффлайні нехай не у залі на тисячі глядачів, проте серед своїх.

Зустріньмося, поговорімо, знайдімо час помовчати разом. 

Ми як ніколи потрібні одне одному.

Перед обличчям небезпеки ми вкотре згадали якою потужною може бути здатність людей гуртуватись та довіряти одне одному. Тому довірся нам.

Кіно буде. Все буде. Я З ТОБОЮ. I’m with You.

Коментування вимкнене.