Вечірки кінофестивалю Wiz-Art 2015

Свіжа музика, неймовірна атмосфера, чудові люди – на вечірках Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art.

Концерт гурту SECRET AVENUE (indie-pop, Київ) та ді-джей сети T-one i Flashy (zavtra.fm) завершать другий день міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art 2015, 22 травня, о 22:00

Secret Avenue – український англомовний колектив. Музика хлопців – це якісний інді-поп, натхнений яскравою естетикою 80-х, нічними танцями і покликом космічних сирен.
Вони зовсім недавно з’явилися на сцені, та вже стали бажаними гостями концертних майданчиків всієї України та готують неймовірні сети для найкращих фестивалів цього літа.

https://www.facebook.com/secretavenuesound
http://vk.com/secretavenue

22 травня, 22:00, Underground Club, вул. Коперника, 17
вхід 60 грн (50% знижки для власників абонементів кінофестивалю)
квитки – в пабі LUFT

23 травня 21:00 @ The Room Wine&Snacks, Лесі Українки 18

смачне вино, затишне місце, столики всередині кафе і просто неба на одній з найкрасивіших вулиць Львова – Лесі Українки, чудова компанія і душевні розмови.

24 травня о 23:00 @ клуб Underground (Коперника, 17) відбудеться вечірка з нагоди закриття Восьмого львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів WIZ-ART.

Alexander Krolikowski & и Alexandra Krolikowska (вони також Plasticfantasic and Electric Psychedelic Pyssycat, також Squirrel Institute) – одні з найбільш таємничих представників авангардної сцени. Декілька років тому назад дует можна було почути на кримських open-air, потім став резидентом Palace Club в Гоа. Проте після відвідання індійського міста Варанасі поведінка дуету різько змінилася, і з музичних виступів зникла будь-яка послідовность і логіка. Якщо до того на кримських фестивалях і в Гоа дует грав Techno-Trance і J-Core, то зараз андрогін, який живе в двох тілах (саме так кличуть себе учасники дуета) не визнає кордонів стилю. Нікому невідомо, що відбудеться наступним разом: можливо, це буде мрачний сінті-панк, натхненний містиками з Can, а може, електронно – музичний перфоманс, чи легкий и повітряний DJ-set. Схоже на те, що Олександр и Олександра керуються принципами, які тримають в строгому секреті, не звертаючи уваги на диявольські спокуси шоу-бизнеса.

Якщо враховувати, що зовсім нещодавно дует Krolikowski Art бачили в модному стамбульскому клубі Mashine Club Istanbul, можно припустити, що їхній виступ во Львове буде до вподоби тим, хто шанує свіжу танцювальну музику.
Вадім Рогульов

ВХІД: 30 грн

Коментування вимкнене.