Відкриття Wiz-Art 2018

9 серпня о 19:00 у Кінопалаці на Театральній ми відкриємо 11-ий фестиваль Wiz-Art. В програмі відкриття – виступ гурту “Melancholy Drive” та кінопрограма.

Фільми-відкриття

Неймовірні представники різних програм, які ми покажемо вам протягом фестивалю, тримають увагу глядача від початку і до останнього кадру. Проблеми нерівності і безпліддя, народження і нерозуміння “героїв робочого класу” автор(к)и обрали висвітлювати з усмішкою на обличчі.

 

Купити квиток на відкриття або на всі події фестивалю

Melancholy Drive – музичний проект, який народився в Києві як сольна робота автора-виконавця – Дмитра Сліпенко. Згодом до нього приєднався барабанщик.Наразі гурт базується у Львові та працює над аранжуванням пісень. Учасники Alfa Jazz Fest (street stage) та багатьох інших музичних фестивалів.

Стилі: blues, RnB, jazz, electro-acoustic, trip hop, down tempo, dark jazz, indie, post rock, art rock.

LVIV-INTERVISION 14’ Станіслав Мензелевський, Анна Онуфрієнко, Еліас Парвулеско, Люся Зоря Україна 2018

Це аудіовізуальне дослідження висвітлює перші десятиліття масового поширення українського телебачення. Одним із осередків цього цього процесу був Львів, де у 1975 р. створили завод із виготовлення телевізійного обладнання й випустили перший український телевізор “Львів”. Телебачення принесло врочистість військових парадів, азарт спортивних змагань, проникливість інтелектуальних ігор і піднесеність космічних просторів у кожен дім. Водночас, звичка дивитись телевізор сформувала цілковито новий тип особистості: натхненної, проінформованої, але заразом пасивної, ослабленої, неспроможної висловити власну політичну позицію.

ХВИЛЯ 14’ Бенджамін Клірі, Т. Дж. О’Ґраді Пейтон Ірландія 2017

Після виходу з коми Каспер раптом може говорити лише мовою, якою спілкується лише одна інша людина. Виявляється, що вони одне одному не надто подобаються.

БОТАНІКА 14’ Ноель Лоузен Нідерланди 2017

Працівник садового центру боїться свого можливого безпліддя та усвідомлює, що іноді варто приборкати гордість, щоб дати любові все подолати.

ДОГОРИ ДРИҐОМ 15′ Пітер Ґеск`єр Бельгія 2017

Уявіть собі світ, де кожен має трисомію за 21 хромосомою. Коли народився Ерік, одразу стало зрозуміло, що він відрізняється від інших: у нього не вистачає хромосоми!

ПОШТОВХ 17’ Олівія Кастебрінґ, Юлія Ґумперт, Ульріка Бандейра, Деа Сарацеві Швеція 2018

17-ти хвилинний фільм, який є гібридом між документальним, танцювальним та ігровим. У фільмі зображено однойменний жіночий танцювальний гурт, відео якого стало світовим вірусним хітом у 2013 році.

Коментування вимкнене.