На перехресті | Urban Mobility Shorts

Де б ти не був на вулицях столиці Уганди, в міських хащах Сан-Паулу чи  у рідному місті ти маєш право на рух. Нова транспортна революція не за горами. Приєднуйся до нашої подорожі містами світу та відкривай нову перспективу організації міського простору.

6 серпня о 21:00 на  площі між вул. Куліша, вул. Під Дубом та вул.Цехова

 

КРОС-КАНТРІ 6′ Білл Браун США 2018

Покинувши одне рідне місто, ми шукаємо наступне.

 

 

НА ДУМЦІ ВЕЛОСИПЕДИСТА 15′ Емілія Стальгаммер, Вероніка Палсун, Ельса Лаудін, Швеція, Уґанда, 2016

Їдучи вулицями Кампали, стикаєшся не лише з хаотичним і небезпечним дорожнім рухом, а й з нескінченними чергами, забрудненням, мотоциклістами й автівками, які атакують тебе зі всіх боків. І на це потрібно чимало енергії!

 

ПРАВО НА РУХ: КОРОТКИЙ ФІЛЬМ ПРО НАСТУПНУ ЕРУ У ТРАНСПОРТІ 7′ 2017

Спосіб, яким ми пересуваємося у цьому світі, змінюється. Приєднуйтеся до нас, коли ми подорожуємо містами світу і зустрічаємо людей, які здійснюють революції у своїх громадах. “Право на рух” – новий документальний фільм, створений за підтримки компанії Ford та VICE Impact.

 

ВОДІЙКА РИКШІ У СВІТІ ЧОЛОВІКІВ 3′ Клаудія Гінтерсеер, Банґладеш, Китай, 2017

Сумі Беґум, єдина жінка-водійка рикші в Даці, ламаючи традиційні гендерні ролі, возить пасажирів вулицями міста, щоб забезпечити свою доньку.

 

НЕЗРУЧНИЙ КОМФОРТ 20′ Адам Філенз Нідерланди 2016

Незручний комфорт – це фільм про 60-річну Аннабель, яка прив’язана до свого мотоскутера. Вона не усвідомлює, що причиною цього є її спокійне, але дуже порожнє життя. Впродовж наступних подій вона зрозуміє, що потрібно мінятися, щоб її життя не розвалилося.

 

ФРАЙБУРЗЬКІ ВЕЛОСИПЕДИ 7′ Сіґрід Фолтін, Німеччина, 2017

У Фрайбурзі активно займаються кіно. Місцевий “Банк локацій” прагне показати цю активність своїми “Фрайбурзькими плівками”. Вони запросили режисерів міста долучитися до проекту, створивши фільм про незвичайні велосипеди і велосипедні історії. Тут ви знайдете чимало всячини: літературний, сміттєвий, дерев’яний, овочевий, біженський, транспортний і дитячий багатомісний велосипеди.

 

НАШІ ОБОЛОНКИ 8′ Віолетте Дефонтейнс Чехія 2017

Великі багатоповерхівки, маленькі будинки, равлики, діти, скелі, Френсіс Понг, Ле Корбюз’є. Прогулянка передмістям Праги з питанням про те, які міста ми будуємо. «Сонце, простір, зелень». Питання про форми, пропорції, розпорядження, а також про людські потреби.

 

ЗЕЛЕНИЙ ЕКРАН ГРІНГО 15′ Дуве Дейкстра Нідерланди 2016

За зеленим екраном іноземець знаходить свій шлях у чарівній, але такій бурхливій Бразилії. Там, де вулиці є сценами для політики, мистецтва та любові, грінго може тільки спостерігати. Результат – мікстейп-портрет сучасної Бразилії очима гостя.

 

Коментування вимкнене.