НОВІ ПОЧАТКИ, НОВІ КІНЦІ

Міжнародний позаконкурсний показ

7 серпня, неділя, 16:00
Львівський палац мистецтв

Знемагати від спеки, від сексуального бажання, від ваґітності чи від неможливості стати ґвинтиком соціальних лещат. Що може бути нестерпніше? Що може бути приємніше? Зародження і довічне прощання – гірка суміш болю й насолоди, тонка, наче різниця кольорів між баварською і діжонською гірчицею.

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

КОРОТКИЙ ПУТІВНИК З ПОВЕРНЕННЯ 15’ Анвар Буліфа Великобританія 2015

Кхаліда нещодавно звільнили з колонії дла неповнолітніх. Тепер йому потрібно знайти роботу і визначити своє місце в суспільстві. Як виявилося, зробити це не так легко, як він очікував.

ГАРЯЧІ МАМУСІ 12’ Йоанна Ритель Швеція 2016

Фільм про визначення та розширення загальноприйнятих стандартів правильного материнства.

СТОРОННІЙ 20’ Іван Д. Ґаона Коломбія 2015

Кілька років тому у Леонідаса Пінзона був власний ресторан. Тепер увесь свій час він проводить за грою в більярд. Одного разу, поліція просить його прихистити у себе незнайомця і забезпечити йому сніданок, обід і вечерю. Але серія вбивств у сусідніх містечках насторожує Леонідаса щодо незнайомого відвідувача.

ПОДАРУНОК 21’ Софі Пер’є Швейцарія 2015

Щорічна Різдвяна благодійна акція. Двоє заможних людей роблять грошове пожертвування на користь місцевих неблагополучних сімей. Проте, усе ускладнюється, коли виявляється, що кожен член сім’ї по-різному ставиться до виявленої щедрості. Іноді дорога в пекло вимощена благими намірами.

МАДАМ БЛЕК 11’ Іван Барге Нова Зеландія 2015

Коли гламурний фотограф ненароком вбиває домашнього улюбленця своєї дитини, він змушений сфабрикувати історію про його загадкове зникнення.

загальна тривалість – 79 хв.

абонемент на всі дні фестивалю

Коментування вимкнене.